Podivný úkaz si vyfotila čtenářka Militka při své letošní návštěvě Prahy. Její dceři vyrostla na hlavě katedrála...

Praha je plná krásných míst a na některých můžete pořídit i docela netradiční snímek. To se podařilo naší čtenářce militce, která fotku zaslala jako příspěvek k dnešnímu raritnímu tématu...


Dobrý den,
moje letošní dovolená byla rozdělená na 3 etapy. Tou poslední byla týdenní návštěva Prahy, kde jsem pobývala společně s mojí dcerou. Během toulek po tomto nádherném starobylém městě jsme viděli mnoho krásných míst. Jednoho dne jsme vyrazili brzy ráno na Pražský hrad, navštívili Zlatou uličku, prošli se po Novém Světě, navštívili Strahovskou knihovnu a pokračovali na Petřín, kde se nám cestou otevřel mezi stromy ojedinělý pohled na katedrálu sv. Víta. Neváhala jsem a vyfotila zde svou dceru s „katedrálou na hlavě“. Bohužel se mi nepodařilo zaostřit tak, jak bych chtěla, ale i tak je to pěkná vzpomínka na toto léto. Prahu všem vřele doporučuji, je jedním z nejkrásnějších míst světa, která jsem kdy viděla.

chsv

Militka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama