Milé ženy-in a redakce,

vlasy jsou snad to jediné, co je na mně opravdu hezké. Tmavě hnědé, přirozeně vlnité a husté jsem kupodivu zdědila po svém otci, který má ve svých 55 letech stále pořádnou hřívu.

Asi před půl rokem, když jsem ještě měla vlasy do půl zad, jsem se po dlouhé době dívala na horor. Těmto filmům moc nefandím, protože mě většinou opravdu vyděsí, ale ospalá jsem nebyla a v televizi nic jiného nedávali. Byla jsem sama doma ve velkém domě a o to víc jsem se samozřejmě bála. Každou chvíli jsem měla polštář před obličejem, abych neviděla hrůznou scénu a zároveň poslouchala každý podezřelý zvuk v domě. Když film skončil, musela jsem se přesunout do ložnice o patro výš. Po cestě jsem si všude rozsvítila, vyzkoušela, jestli mám opravdu zamčeno, uši jsem našpicovala a když jsem šla po schodech, tak mě najednou někdo chytil za vlasy! Srdce mi začalo bouchat jako splašený! Pomalu jsem se začala otáčet.....Za mnou stál.........Samozřejmě za mnou nikdo nestál a já zjistila, že jsem si vlasy skřípla v podpaží. :-)

Zdenicka1983


Milá Zdenicko,

to jste mě pobavila. Taky se někdy nejvíc vyděsím sama sebe... :-)). Stát se to mně, tak se snad na místě počůrám leknutím. Díky za příspěvek a hezký den!

Reklama