Evergreeny od dvacátých let přes léta šedesátá až po současnost se známými zpěváky a herci. To vše včetně humoru i nostalgie nabídne v Divadle Na Jezerce každý měsíc zcela nová hudební revue Vysílá studio Jezerka za výjimečně nízké vstupné.

Její první díl se zajímavými hosty a členy souboru divadla v režii Terezy Němcové, Jany Malé a Dáši Zázvůrkové uvidíme 29. října. Účinkovat v něm budou Jana Malá a Dáša Zázvůrková, které jsou zároveň autorkami scénáře, Leona Machálková, Petr Vacek, Václav Vydra, Kristýna Hrušínská, Michal Novotný, Martin Písařík, Libor a Zdeňek Hruškovi, Felix Slováček mladší, Ladislav Grendáš a Kvartet Pavla Větrovce.  

Divadlo na Jezerce

„Pořad Vysílá studio Jezerka je typická hudební revue s živými muzikanty, skvělými hosty z řad herců a populárních zpěváků, kombinovaná s filmovými dotáčkami, s půvabnými moderátorkami, které budou s humorem a šarmem diváky celým večerem provázet,“ říká o novince principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský „Chtěl jsem výrazné zpestření v jasně stavěném dramaturgickém plán, a protože letos připravujeme na Jezerce takzvanou Českou sezónu, tento druh dobře připravených hudebních improvizací se zajímavými hosty se mi velice líbí,“ pokračuje. A dodává, že celý pořad je financován výhradně ze soukromých zdrojů, což divadlu umožnilo nasadit výjimečně nízkou cenu vstupného. Diváci tak zaplatí jen 150 korun za křeslo a 100 Kč za přístavek.

Divadlo Na Jezerce chce tento pořad nabídnout všem věkovým kategoriím. „Mohl by tedy být zajímavým přínosem jak pro studenty, tak pro seniory. Název jsme odvodili z kdysi slavného pořadu Československé televize, který se vysílal právě z areálu našeho dnešního divadla. V revue budou také filmové dotáčky a nepřehlédnutelnou úlohu bude mít někdejší televizní hlasatel Alexander Hemala, za což bych mu velice rád touto cestou poděkoval,“ uzavírá Jan Hrušínský.

Reklama