Reklama

Některá setkání jsou příjemná, jindy je tomu naopak. Své o tom ví Dita. Její manžel pozval na večeři kamaráda z dětství. Ten je gynekologem a Dita se nyní modlí, aby onen lékař neprozradil její „peprné“ tajemství.

„Když mi manžel oznámil, že pozval na večeři svého kamaráda, se kterým chodil na základku, byla jsem ráda. Můj muž je workoholik a moc přátel mimo práci nemá. To jsem ale netušila, jaké překvapení mě čeká,“ vypráví Dita. Jakmile spatřila manželovu návštěvu, myslela si, že to s ní sekne. Ve dveřích se objevil gynekolog, který jí pomáhal při nedávné velmi intimní nehodě.   

gynekologie

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Ditin muž byl ze setkání nadšený. Petr svého parťáka ze základky neviděl několik dlouhých let. Ovšem Dita měla opačné pocity. Byla nervózní a v rozpacích. Absolutně netušila, jak na vzniklou situaci reagovat. Doufat, že ji lékař nepoznal, bylo zbytečné. „Mrknul na mě a furt se na mě uculoval. Věděla jsem, že ví. Při té představě se mi ještě přitížilo. Řekne manželovi o tom, co mi před 14 dny vyndával z pochvy, nebo pomlčí?“ To bylo jediné, co se Ditě při večeři honilo hlavou.  

Nenechte si ujít:

„Abych to vysvětlila. Mám milence, jde jen o sex, nic víc. Při nedávných hrátkách mi ale uvnitř uvízl kondom. Nešel vyndat, zkoušela jsem vše. Běžela jsem tedy ke svému gynekologovi. Ten měl volno, takže mě vzal zastupující lékař. Ochranu mi vyndal a dále to nekomentoval, prý se to občas stane.“ Není se tedy čemu divit, že Dita je momentálně plná obav, aby ji partnerovo znovu nabyté přátelství nestálo manželství.

Čtěte také: