Jsem tělem i duší zahrádkářka a hlavně milovnice kytiček. Už od února se se svými prstíky začnu přehrabovat v hlíně, seju semínka, pikýruju a rozesazuju rostlinky paprik a rajčat, ošetřuju hlízky kytiček, připravuju setbu brambor atd. Na jaře a v létě to graduje. No a se zahradničením končím koncem listopadu - shrabáním posledního listí na zahradě. Takže, jak jistě chápete, tento koníček se s krásnými, keramickými či gelovými nehty moc provozovat nedá. Možná si říkáte, proč u zahradničení nepoužívám rukavice? Ale mi to s nimi nejde. Není to zkrátka ono. Nemám v nich takový cit. 

Samozřejmě se mi upravené, pěstěné nehty líbí. Obdivuji ženy, které si je dokážou krásně, upravovat a udržovat. Ale já to nejsem. Mám kolikrát co dělat, abych si je stihla mezi úprkem z mé milované zahrady na noční směnu do práce alespoň pořádně vyčistit.

Na tuhle parádu mě zkrátka moc neužije. Pro mě je nejdůležitější, abych ty nehty měla zdravé, čisté, krátce zastřižené. Myslím si, že i takto budí upravený dojem.

Zdraví dispečerka

Text nebyl redakcí upraven.

Ano, i čisté krátké nehty vypadají pěkně :)

A jaké jsou vaše nehty?

redakce@zena-in.cz

Reklama