Posledních pár let jezdím na rodinnou dovolenou se stejnými lidmi a ve stejném termínu do jedné úžasné chorvatské vesničky. Žádné návaly turistů, klídek, moře, sluníčko, prostě  jen taková příjemná vesnická pohoda. Takový dovolenkový ráj. Chorvati jsou zde velice milí, vděční za každého turistu a tak jim plní, co jim na očích uvidí.

My jsme letos vzali na dovolenou našeho malého synovce. Byl ze všeho unesený a nejvíce se mu líbila lodička pana domácího. Pořád na ni zasněně koukal až ho pan domácí jednou vzal na kratičkou projížďku. Čekala jsem je na břehu, odkud jsem lodičku stále viděla.

Trošku se začaly dělat vlny, ve chvíli se zhoršilo počasí a začal vát vítr a tak jsem se bála, aby se nic nepřihodilo a dojeli zpět v pořádku. Konečně přijeli k molu a já se zeptala ,,tak co, jaké to bylo?“  A on celý  vystrašený a šťastný, že už je na břehu odpovídal,, výborrrné teto, výborrrné, akorát jsem se málem počůral, pokadil a poblil!“  O lodičce už celou dovolenou nechtěl ani slyšet. No, snad příští rok.

Zdraví Vladimíra Šajtarová (dispečerka)

dispečerka

dispečerkaText nebyl redakcí upraven.

sml30 Dětská upřímnost je úžasná věc. V kombinaci se správnou slovní zásobou přímo vražedná.

Téma na dnešek zní: Zážitky z letošní dovolené. Jaké jsou ty vaše?

redakce@zena-in.cz

Reklama