Děkujeme další čtenářce za příspěvek na dnešní stylové téma. Čtenářka s nickem dispečerka si postěžovala, jaké má trable s nakupováním ve své velikosti. Řeší to raději šitím na zakázku

Ráda se, snad jako každá žena, hezky oblékám, ale najít v našich obchůdcích či buticích nějakých slušivý a cenově dostupný kousek ve velikosti XL je taky dost velký problém. Když už si něco vyhlídnu a nechám si to předložit v mé velikosti k vyzkoušení, prodavačka mě z kouzelným úsměvem upozorní, že jej v mé velikosti nemají. A když mi to řekne už u třetího kousku, tak to pak s ostudou a podstatně sníženým sebevědomí z butiku prchám.

Takže asi takto vypadá moje nakupování oblečení. Připadá mi, že vedou velikosti jen pro nějaké pidi ženy nebo pro vychrtlé modelky. Cožpak my ženy, které máme nějaké to kilo navíc, se nepotřebujeme hezky oblékat?Řeším to tak, že si nechávám oblečení šít. Vyjde to sice dráž, ale zase mám jistotu, že mi to bude sedět.

Zdraví Dispečerka.

Udělejte si výlet do ječné ulice v Praze, kde je butik Lady XL. Jsou tam velmi ochotné prodavačky a super výběr. Možná konečně najdete obchod, kde se nad vaší velikostí nebude nikdo ušklíbat a zvednete si sebevědomí.

Jak se nakupuje vám, milé ženy-in? Máte podobné zkušenosti, nebo si vždycky něco z obchodu odnesete? Shání se vám vaše velikost snadno? Jste spokojená se sortimentem zboží? Pokud ne, jak to řešíte? Necháváte si šít obelečení na zakázku? Co postrádáte v obchodech nejvíc?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama