Užila jste si krásné letní dovolené, koupání v řece, rybníce či bazénu a teď Vás trápí nepříjemné vaginální problémy? Nenechte si vzpomínky na dovolenou znepříjemnit tímto problémem! Chcete se těchto nepříjemností zbavit? Nabízíme vám řešení!

V České republice pravidelně trpí problémy v intimní oblasti více než dvě třetiny žen.  Bývají obvykle doprovázeny nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem, často i bolestmi při a po pohlavním styku. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání Probiotických tampónů ellen®. Nejen, že díky nim ženy předcházejí vaginálním problémům, ale zároveň se cítí pohodlně i během menstruace. Probiotické tampóny ellen® už několik let významně pomáhají ženám, které trpí výtoky a dalšími nepříjemnými pocity v intimní oblasti. Oblíbily si je však i ženy bez obtíží, které chtějí problémům předcházet

Ellen

Probiotické tampóny ellen® obsahují  směs bakterií  mléčného kvašení Lacto Naturel (LN®), podporují přirozené pH poševního prostředí a poskytují spolehlivou a příjemnou hygienickou ochranu při menstruaci. Probiotické tampóny ellen® mohou být používány hned od  první menstruace. K nejvýraznějšímu zlepšení stavu v intimní oblasti těla dochází při pravidelném, dlouhodobém používání. Pro zajištění požadovaného účinku je doporučováno používat  3 tampóny denně v průběhu 3 po sobě následujících dnů měsíčků, a to po dobu nejlépe 3 po sobě následujících cyklů. Pak lze přejít do „udržovacího“ schématu, kdy se již počet tampónu v průběhu krvácení může snížit. Probiotické tampóny ellen®  jsou vhodné jak pro ženy, u nichž se mikrobiální nerovnováha již projevila, tak pro ty, které jí chtějí předejít. Tampóny ellen® je možno pravidelně používat místo běžných menstruačních tamponů.

Probiotické tampóny ellen® doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost ČSL JEP.

EllenPatentovaná směs laktobacilů Lacto Naturel® (LN®)
Jak již bylo řečeno, Probiotické tampóny ellen®, tak i druhý přípravek řady ellen®,  Probiotický intimní krém, obsahují patentovanou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®). Tyto bakterie z rodu Lactobacillus, produkující kyselinu mléčnou, byly izolovány z poševní mikroflóry zdravých žen a následně vybrány na základě svých příznivých vlastností v laboratořích švédské univerzity v Lundu. Přirozeným způsobem udržují ve vaginálním prostředí příznivou hladinu pH, tedy hladinu, která je nevhodná k rozvinutí biologické aktivity nežádoucích bakterií. Navíc je důležitou, již zmíněnou, vlastností laktobacilů jejich schopnost vytvářet peroxid vodíku, který brání nežádoucím bakteriím v uchycení na hostitelskou buňku a tedy i jejich následnému množení.

Společnost pro probiotika a prebiotika potvrdila deklarovaná množství těchto prospěšných bakteriií LN®.

Po uvedení tampónů na český trh bylo provedeno testování účinků i spokojenosti uživatelek s nimi.

Výsledky testování Probiotických tampónů ellen®, podzim 2011:
81 žen se rozhodlo zapojit do testování a v průběhu jednoho cyklu používat Probiotické tampóny ellen® a následně odpovědět na otázky z připraveného dotazníku na téma „Kvalita péče a ochrany intimního zdraví ženy“.  Dotazované ženy byly primárně ve věku 21-40let. Necelá polovina těchto žen upřednostnila při testování používat tampóny během celého dne, jiné tampóny používaly pouze během dne či během noci. Na otázku, zdali tampóny používaly také jako prevenci zánětu při koupání ve veřejných bazénech, odpověděly ve více než  1/3 ano. 88 % žen navíc pocítilo, že pro své zdraví dělá více než s obyčejnými tampóny a většina z nich byla s Probiotickými tampóny ellen® natolik spokojená, že je nadále bude používat a doporučovat. 

Využijte skvělé AKCE! Nyní NOVINKA!

Probiotické tampóny ellen® normal + DÁREK Hydratační micelární voda Ryor 20ml ZDARMA!

Nyní zakoupíte ve Vaší lékárně.

Akce platí od 1.9.2014 do vyprodání zásob.

Více informací najdete na stránkách http://ellentampony.cz/

ellen

Reklama