Bulvár

Dilema: Ublížit kamarádce, nebo ne?

Odsouzené

V seriálu Odsouzené jsme tentokrát viděli spoustu dějových zvratů.

Magorka dostala samotku, protože údajně ona pobodala Nevadu - ředitel Bílek vyhlásil konec sankcím, bachaři ale jistotu nemají...

Evin syn Filip je zpátky v domácí nemocnici, ale nutně potřebuje operaci, jinak mu hrozí smrt. O jeho stavu informuje Evu právník Typolt. Eva mu podepíše plnou moc nad firmou pro otce.

Evin otec oznámil Romanovi, že přebírá vedení firmy a rozhodl se udělat audit. Roman nové zprávy přijal s whiskou v ruce.

Bachařka má nepříjemné gynekologické problémy, ale kvůli práci nestíhá jít k lékaři, proto poprosí Anděla, aby ji vyšetřil - za pomoc slíbí propustku.

Odsouzené

Vězeňský doktor Katar vyhrožuje Missce blázincem, pokud o něm bude dále roztrušovat, že s ní spal. Misska se zhroutí a Katar jí nakonec nabídne, že když bude mlčet, dá jí tři antidepresiva denně. Misska o jejich dohodě řekne Andělovi, ale tajně je vyslechne i Bárbí, která pak donutí Missku, aby jí jeden prášek dávala, jinak vše vyzradí.

Právník Typolt požádá Evinu matku o otevření případu, nechce za to ale peníze, jde mu údajně o to, aby si získal jméno. Evina matka to řekne Evě a ptá se jí, jestli mezi ní a Typoltem nedošlo k něčemu důvěrnému - nedokáže si jinak jeho nabídku vysvětlit. Evu ta myšlenka pobaví i zahřeje zároveň.

Odsouzené

Grófka si sehnala od Missky za pár antidepresiv hydroxid sodný a nutí Evu, aby ho dala Nevadě do pleťového mléka. Co nutí - vyhrožuje jí tím, že se postará, aby se Filipova operace nepodařila. Po dlouhém váhání Eva stojí, v ruce drží Nevadino pleťové mléko a znovu přemýšlí...

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené, který natáčí TV Barrandov a TV JOJ, můžete sledovat každé pondělí a středu od 21.00 na TV Barrandov. Hlavní hrdinka Eva, kterou mistrně ztvárnila slovenská herečka Zuzana Mauréryová, je vhozena do prostředí, které jí není v žádném případě přirozené. Přesto se do podobného prostředí může špatným řízením osudu dostat vlastně každá žena.

 • Nestihli jste některý z dílů seriálu Odsouzené? Nevadí, přehrajte si ho na stránkách TV Barrandov zde: Odsouzené!

Sledujte tento zajímavý seriál a diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in!

Co by měla Eva udělat? A kdybyste vy, kvůli nátlaku okolí, byli postaveni do podobné situace, zachovali byste si charakter?

   
22.09.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Linde [*]

  asi nic zajímavého. Mimochodem, bylo by vhodné ten červený odstavec s představením serálu prdnout na úvod článku, ať člověk vidí, o co jde a pak teprve popisovat jakýsi děj s Grófkami, Katarami či co Sml28

  superkarma: 0 22.09.2009, 21:27:25
 2. avatar
  [3] 13042000 [*]

  Jsem na sebe pyšná, ještě jsem neviděla ani jeden díl, a myslím, že o nic nepřicházím.

  superkarma: 0 22.09.2009, 16:21:02
 3. avatar
  [2] peknaholka [*]

  Včera jsem to náhodou zapnula, zrovna v momentě kdy bachařka žádala o gyn.prohlídku, bože to je kravina...radši jsem si šla číst....

  superkarma: 0 22.09.2009, 14:15:03
 4. avatar
  [1] kebulkaevulka [*]

  Když by mi šlo o syna,neváhala bych 

  superkarma: 0 22.09.2009, 13:22:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme