Bulvár

Díl šestý: Harry Potter a nejdražší suvenýr

Fanoušci malého čaroděje Harryho Pottera si mohou dopřát největší suvenýr, který bude kdy pravděpodobně k dispozici. Na prodej je totiž londýnský dům, ve kterém se filmové scény k Harrymu Potterovi natáčely.

Dražit by se mělo začít někdy koncem července. Vyvolávací cena obydlí s adresou No. 12 Picket Post Close Bracknell, Berkshire je rovných čtvrt milionu liber (asi dvanáct a půl milionu korun).

Představitel Harryho Pottera v domě v zajetí prožil několik let, i když jen při natáčení. A tam čas běží rychleji. Každopádně pozorní fanoušci odtuší, že v mezipatře stála kašírovaná čarodějnická kuchyně a že ložnice v prvním patře je ta, kam si Harry tajně pašoval narozeninový dort.

Dvoupatrový a třípokojový dům, který stojí trochu stranou dění, byl postaven v roce 1993. Právě pro jeho umístění a nadčasovou architekturu si ho filmaři k natáčení vybrali. K domu také patří poměrně rozlehlá zahrada.

Když se vyklidí všechny rekvizity, které si natáčecí štáb do domu přinesl, dům se od toho "filmového" zase tak neliší. V mezipatří skutečně stojí kuchyňská linka. V obydlí však nikdy, narozdíl od filmového děje, nebyl nikdy držen žádný vězeň (ani Harry Potter).  

       
   
11.07.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Pořádný plot, ostnatý drát, čtyři pět velkých psů a můžou si přijít

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:26:33
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Kdo by si to koupil na bydlení, když tam budou chodit procesí čumilů a obdivovatelů Pottera?

  superkarma: 0 02.12.2003, 14:34:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme