Téma nemoci mne docela zaskočilo. Jsem v plném invalidním důchodu už pěknou řádku let, ale že jsem na tom zdravotně nedobře, si uvědomuji jen,pokud je mi zle. Rychle se otřepu a jedu zase dál a raduji se ze života,z maličkostí, z toho, že dnes ujdu o hodně dál než včera, že dýchám bez problémů a hlavně, že vůbec ráno vstanu z postele... Díky za každé nové ráno!

Narodila jsem se s nedomykavostí chlopně, přidala se polyvalentní alergie – kdo ji dnes nemá... pak astma, skolióza. S tím vším se dá žít bezstarostně.

Potom jsme vyrazili se synem na lyže. Bác – a bylo hotovo. Rok v nemocnici – odnesla to páteř. Zase jsem se postavila na nohy a bylo fajn. Pak jsem sletěla ze schodů... Rozlámaná kostrč. Při tom mi vyhřezla ploténka. S páteří se peru dodnes. Jednou je líp, jednou zas hůř. Nepřemýšlím nad tím,jaký jsem chudák, to přece není pravda. Naopak,každý problém mne posunuje dopředu. Krvinky, thyreotoxikóza, polypy v dutinách a následné operace, enchodrom v kosti.

Pořád žiju, myslím, že z mého pohledu kvalitní život a to mi ke štěstí stačí. A radím všem, buďte nad věcí, nepoddávejte se, nelitujte se a dívejte se na život z té lepší stránky. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř…

evi

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkujeme za vaše dnešní příspěvky.

Dva nejzajímavější odměníme. První vybraná čtenářka obdrží velké balení kávy Jacobs Velvet a k tomu tělové mléko Dermacol Banana. Druhá v pořadí si připíše na soutěžní konto do Velké vánoční soutěže 500 bodů!

Reklama