Novinky

Díky uším se nesměju kolem dokola celé mé hlavy

Tak to už je co říct. naše čtenářka s nickem Samečka je určitě veselá kopa. Svou dobrou náladu a smích trénuje všude, kam jen přijde. V práci i kruhu své rodiny. A pro vaše pobavení přidává pár pěkných hlášek svých malých synovců

Hezký usmátý den! Mí kamarádi říkávají, že jen díky tomu, že mám uši, se nesměju kolem dokola celé mé hlavy. Smích je neodmyslitelnou součástí mého života, humor věc nepostradatelná. Miluju přednašeče vtipů, úsměvné historky svých přátel, černý humor mého bratra, laskavou ironii mého tatínka a živelný smích mé mámy i praštěné e-maily mých dětí.

Život je přece příliš krátký, proč bych ho strávila smutná a zamračená? Spokojeně se často tlemím i veselým komentářům na Ženě - in. Snad se pobavíte jako já.

V sobotu jsme slavili narozeniny u sestry. Ta má dva malé synky - sedm a čtyři roky - dvě bezedné studnice, vyvolávající smích. Na polici ležel deníček s hláškami, které se v naší rodině pilně zapisují a tak Vám posílám pár posledních „zápichů“ mých synovců.

Mami, Petřk brečí!  - Co se ti stalo, Peťulko?! - Já jsem spolkl žvýkačku... - No, to nevadí, hlavně, že ti nazaběhla v krčku... - Ale já nechci do nebe, bééé... - Proč bys měl jít do nebe, nic se ti nestalo. - Jenomže Ondra říkal, že kdo sní žvýkačku, tomu se může udělat u prdelky bublina a uletí do nebe, když prdne a mně se moooc chce...

Mami, co se mě budou ptát u zápisu do školy? - Všechno možné, Ondro... Předškolák vybere z polic všechny své dětské encyklopedie a studuje... Kniha Lidské tělo mu nabídne první stránku. Mami, co je tohle? - To jsou spermie. - Co to je? - Jsou to malinká živá semínka. Tatínci je mají v pytlíčku a když je dají maminkám do bříška, jsou z nich potom miminka.

Ráno na záchodě malý mudrc divže nespadne do mísy. Co blbneš, chceš tam spadnout? - Ne, hledám, jestli jsem nevyčural nějaké ty prémie, vzal bych je k zápisu ukázat paní učitelce...

Tati, teta bude mít v bříšku miminko! - Já vím. - Ty budeš mít taky? Tatínek nenápadně zatahuje „pivní mozol“... No, copak já mám tak velké břicho, aby se tam vešlo miminko? - Máš pravdu, tati, vypadá to, že jsou tam asi jen panáčci z Lega,jupííí!!!

Hubu od ucha k uchu nejen dnes, ale i v dnech příštích, všem šelmám zubatým, přeje Samečka.

Milá Samečko, to jsou ale mudrlanti...Vůbec se nedivím, že je u vás veselo

Text nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

 

   
19.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] lenig [*]

  samecka — #7 takový je už život, však on se malý taky otrká Sml59

  superkarma: 0 19.02.2014, 18:48:59
 2. avatar
  [8] enka1 [*]

  Sml30Sml30 Takže další generace se taky vyvedlaSml67

  superkarma: 0 19.02.2014, 15:53:10
 3. avatar
  [7] samecka [*]

  lenig — #4 kobližka — #5 Ale bacha na ty malé příšery - velmi tenka je hranice mezi směješ se a směješ se mi. Ondra je malý cíťa a někdy začne až natahovat ...ale vy se mi posmíváte... A pak nám dá práci ho ujistit, že ne...

  1. na komentář reaguje lenig — #9
  superkarma: 0 19.02.2014, 15:26:09
 4. [6] FAXÍK [*]

  Sml67 Sml59 Sml30

  superkarma: 0 19.02.2014, 13:56:12
 5. avatar
  [5] kobližka [*]

  Teda,jestli je pravdivé to přísloví,že smích prodlužuje život,tak tvoje rodina je prostě nesmrtelná Sml59Sml52Sml59Sml52

  1. na komentář reaguje samecka — #7
  superkarma: 0 19.02.2014, 11:19:58
 6. avatar
  [4] lenig [*]

  samečko, jako vždy jsi mě dostala a ti vaši hošíci, to musí být dobrá kopa blech Sml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje samecka — #7
  superkarma: 0 19.02.2014, 11:18:26
 7. avatar
  [3] rusalka2008 [*]

  ti panáčci z Lega mě dostali Sml30

  superkarma: 0 19.02.2014, 11:09:14
 8. [2] V19 [*]

  Sml59Sml30

  superkarma: 0 19.02.2014, 11:08:23
 9. [1] kukátko [*]

  Sml30

  superkarma: 0 19.02.2014, 10:48:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme