Zdraví

Díky správné péči se budete opět cítit ve své kůži

Trápí vás suchá a citlivá pokožka? Stačí, jen když se umyjete obyčejnou vodou a cítíte nepříjemné pnutí? Trápí vás časté podráždění a zarudlá pokožka? Obzvlášť teď v létě, v čase sukní a krátkých rukávů, chceme, aby naše pokožka vypadala dobře a nebyla podrážděná.

Zároveň v teplém počasí, kdy se hodně potíme, jsme vystaveni prachu a slunečnímu záření dostává pokožka nejvíce zabrat. O to důležitější je o svou kůži den co den pečovat, chránit a poskytovat jí důležité složky, které kůže potřebuje k tomu, aby byla zdravá a krásná.

Naše kůže je schopná se do určité míry vnějším škodlivým vlivům bránit sama díky mírně kyselému pH 5,5. Tato pH vrstva je ale velice snadno narušitelná, stačí mytí běžným mýdlem a vodou. Proto byly vyvinuty přípravky, které pH 5,5 na pokožce podporují a tím jí pomáhají se bránit. Mycí emulze Menalind professional pokožku myje velmi šetrně, udržuje pH 5,5, nezatěžuje ji přílišnou parfemací a díky přídavku panthenolu a mandlového oleje poskytuje potřebnou péči.

MenalidPo sprchování je potřeba pokožku důkladně vyživit a hydratovat. Jen tak zůstane krásně hebká a jemná. Optimální péči a ochranu pokožky poskytuje tělové mléko Menalind professional. Toto mléko obsahuje Nutriskin Komplex, soubor mastných kyselin, aminokyselin, kreatinu a mandlového oleje. Ten napomáhá přirozeným obranným funkcím pokožky a posiluje její schopnost se sama regenerovat. Nevýhodou některých hydratačních přípravků je to, že je pokožka obtížně absorbuje, takže výsledkem může být nepříjemný mastný film a v horším případě i umazané oblečení nebo ložní prádlo. Po použití mléka Menalid se ale něčeho takového vůbec nemusíte bát! Bez obav si na sebe vezměte třeba svou oblíbenou halenku nebo tričko.

Tyto dva nepostradatelné pomocníky v péči o zdravou a krásnou pokožku celého těla zakoupíte v lékárnách nebo prodejnách zdravotnických potřeb. Od června do konce srpna navíc o 30 % levněji. Už po několika použitích se stanou stálými obyvateli vaší koupelny, bez nichž si péči o své tělo vůbec nebudete schopní představit.

Více informací o kompletním portfoliu kosmetiky Menalind professional se dozvíte na bezplatné lince 800 100 150 nebo na www.moliklub.cz.

   
20.10.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] samecka [*]

    Dcera vyhrála na těchto stránkách Menalind krém na ruce. Výýýýborný, můžu doporučit! Kradu jí ho...

    superkarma: 0 20.10.2014, 15:05:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme