Zdraví

Díky proteinové dietě se vám bude hubnout snáz a rychleji

Už jste vyzkoušeli více diet a stále se nadbytečných kil nemůžete zbavit? Možná na to jdete špatně. Samotná dieta za vás potíže s nadváhou nevyřeší, ale může vám pomoci změnit stravovací návyky i celkový životní styl.

ketodieta

Proteinová dieta

Jak už sám název napovídá, jedná se o dietní koncept založený na vysokém příjmu kvalitních proteinů, či chcete-li, bílkovin, a zároveň snížené konzumaci cukrů a tuků. Je určena především pro rychlé hubnutí a je důležité, aby ji provázela změna jídelníčku i celkového chování. Příkladem takové diety je program KetoDiet.

Dietní program KetoDiet

Nespornou výhodou dietního programu KetoDiet je kombinace chutných proteinových nápojů a nadstandardního přístupu vlastních online výživových specialistů. KetoDiet má za cíl nejen vlastní „zhubnutí“, ale chce především přivést člověka ke zdravému způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou. Nezbytnou součástí programu KetoDiet je zvýšená konzumace zeleniny a zeleninových jídel.

Mezi výrazné výhody patří:

 • Rychlý a trvalý úbytek váhy
 • Hubnete pouze tuky, svaly jsou chráněny
 • Nemáte pocit hladu
 • Jednoduchá příprava
 • Zvýšený pocit dobré nálady
 • Online výživové poradenství zdarma

Proteinové nápoje navíc obsahují množství důležitých vitamínů a minerálních látek a jsou obohaceny o Omega-3,6 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na lidské tělo.

keto

3 jednoduché kroky k nižší váze

Program KetoDiet se skládá z 3 po sobě následujících kroků, během nichž se postupně naučíte pravidelně a zdravěji jíst, dodržovat dostatečný pitný režim a zároveň se zbavíte svých nadbytečných kilogramů.

V prvním kroku dochází k hubnutí na úkor tukové tkáně a vy pravidelně konzumujete proteinový nápoj, jíte vybranou zeleninu a zapíjíte dostatečný množstvím tekutin.

V druhém kroku se pomalu vracíte k racionálnímu jídelníčku, do kterého zařazujete 2 na proteiny bohatá jídla, ideálně začnete s nějakou vhodnou sportovní aktivitou a nezapomínáte pravidelně jíst a pít.

Třetí krok už je v podstatě na vás a jeho cílem je udržení vámi dosažené hmotnosti. Vy jen dodržujete naučenou pravidelnost v jídle i pití.

Nejdůležitějším krokem ale zůstává vhodná motivace, zvolený cíl a chuť opravdu začít.
www.ketodiet.cz

   
26.09.2011 - Hubněte - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] celik [*]

  Těším se, že úbytek váhy po proteinové KetoDietě bude fungovat tak jak si představuji a také bez pocitu hladu, a věřím této české dietě, mám za to, že s kvalitním pitným režimem půjde pak vše určitě líp.

  superkarma: 0 18.04.2016, 18:36:53
 2. avatar
  [4] hubajda [*]

  protejnovou dietu jsem nezkousela celkem zdrave jim a piju tez dost

  superkarma: 0 01.04.2012, 16:40:59
 3. [3] wireen [*]

  Proteinovou dietu jsem zkoušela a vůbec mi nepomohla, asi zavisí na každém metabolismu, každé tělo potřebuje trochu jinou výživu atd. Mi hodně pomáhá kavitace Ostrava, tuky jdou bezbolestně a bez velké námahy dolů :)

  superkarma: 0 06.12.2011, 12:36:05
 4. [2] Eva Kocurkova [*]

  Klinická a Vědecká vyživa lidí více info na www.azvyziva.eu

  superkarma: 0 03.11.2011, 14:41:48
 5. [1] Eva Kocurkova [*]

  Vědecká vyživa lidí, kvalifikace 5 let studia na univerzitě, vyživové poradenství azvyziva@gmail.com

  Eva Kocurkova

  superkarma: 0 03.11.2011, 14:40:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme