píše čtenářka s nickem Deta. A ne věnec ledajaký, ale opravdu originální, který jsme tady dnes ještě neviděli. Věnec pletený z ruliček z telefonního seznamu. Jste zvědavé, jak vypadá? Podívejte se na fotku, kterou nám čtenářka Deta poslala.

Pěknou adventní neděli (nebo teď už spíš pondělí). Vždycky si plánuju pořídit si adventní věnec včas a nikdy na to nedošlo. Nakonec to většinou dopadlo tak, že už ani nemělo cenu nějaký věnec kupovat nebo vyrábět a advent jsme přežili bez věnce. Ještě tak jsem rozmístila 4 svíčky na něco, jako že je to moderní pojetí adventního věnce.

No letos se naše mladší dcera „zbláznila“ do pletení čehokoliv z novinových ruliček (ona plete z ruliček z telefoního seznamu). Upletla už 2 psy, misku, 2 kočky, stromeček a v neposlední řadě i věnec. Adventní a včas. Manžel k němu přilepil tavnou pistolí bodce na svíčky, svíčky nasadil a jedna už hoří. Ještě musíme doladit nazdobení věnce, měli jsme jen stříbrné hvězdičky, které na věnci nějak nejsou vidět.

venec

No tak abych to shrnula, díky dceři máme adventní věnec, ale máme i adventního sněhuláka (a dcera se něm taky podílela, udělala těsto, šablonu, sněhuláka vyřezala a vykrájela hvězdičky, já jsem jen vytahovala plechy z trouby a zdobila).

sněhulák

Takže pěkný advent a šikovné děti vám přeje čtenářka Deta

Smekám klobouk před šikovností a fanzazií vaší dcery. Ten věnec z papírových ruliček je opravdu originální a musel dát strašnou práci. Já osobně bych na něm nic neměnila. Ty stříbrné ozdoby se k němu hodí, je to elegantní. A sněhuláček je má nádherný kukuč i barevnost.

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějaký výjimečný nápad a chcete se pochlubit? Tak si pospěšte, zájemců je mnoho, ať stačíme váš příspěvek vydat. redakce@zena-in.cz

Reklama