Jistě většina žen, které ještě nemají potomka, to zná, ty nevhodné a tolik otravné otázky ohledně těhotenství. Komu by to nelezlo krkem, že? Hlavně, co je komu do toho! I Anetu bombardování kolem dítěte silně vytáčelo, ale nyní má už konečně klid a to dítě stále ještě nemá.

Aneta nikdy netoužila po dítěti a biologické hodiny byly pro ni věc naprosto k smíchu. O to více se rozčilovala, když se někdo ptal, kdy už KONEČNĚ bude mít miminko, že už je nejvyšší čas, atd. „Když jsem měla u svého věku na začátku dvojku, ještě mě to tak nevytáčelo, ač jsem věděla, že dítě nejspíš nikdy nechci. Nejsem ten typ a představa řvoucího mimina a věcích s tím spojených, mě vždy děsila. Každý mě přesvědčoval, že ještě není ten čas, že jsem nepotkalo toho pravého a bla bla bla. A já tomu sem a tam občas i věřila. Když jsem se přehoupla přes třicítku a našla si vážný vztah, tyhle otázky nebraly konce. Já byla víc a víc naštvaná a při každé další otázce jsem dotyčného už posílala téměř do jistých míst. Což mě i utvrdilo v tom, že já vážně žádný mimino nechci.“ Líčí Aneta.

ask

„Snad každá moje kamarádka horko těžko nesla rostoucí věk, zvlášť v posledních letech, ale já jsem za něj byla ráda. Konečně ustávaly ty dotazy ohledně početí. Sice teď pro změnu se občas někdo zeptá, proč nemám děti, což taky nechápu tu drzost, ale už je to v podstatně menší míře.“ Dodává Aneta, která je prý šťastná za svůj svobodný život, kdy si může dělat, co chce, chodit kam chce a do kolika chce. Na závěr ještě vzkazuje. „Milé dámy, nikdy se nikoho neptejte na tyto nesmysly. Opravdu nic vám do toho není!“

Čtěte také:

Reklama