Přišla nám do redakce reakce, a protože reakce vítám, tak ji samozřejmě uveřejňuju :)


Reaguji na tuto novinku.

Bylo mi při čtení řádků strašně strašně smutno, pisatelka vychází z nějakého NESPRÁVNÉHO seznamu potravin pro výživu podle krevních skupin!!! (A tím bohužel ovlivňuje i všechny čtenáře článku, kteří si budou myslet, že výživa podle krevních skupin je opravdu „takhle" těžká, náročná a omezující...!)
 
Dle svolení zástupce OFICIÁLNÍCH stránek o této výživě Vám v příloze zasílám jedinou správnou databázi potravin, schválenou a certifikovanou pro Českou republiku. Že se jedná opravdu o originální databázi pro tuto výživu si můžete ověřit jak na českých oficiálních stránkách www.dadamo.cz, tak na samotných stránkách AUTORA této výživy Dr.P.D´Adama www.dadamo.com.
 
Pokud to jde, pošlete prosím přiložený správný seznam potravin pisatelce, ať se dozví, jaké jsou ve skutečnosti správné potraviny pro sk. 0 (ale i další kr. skupiny).
 
Současně bych Vám byla moc vděčná, kdybyste uveřejnili odkaz na tyto certifikované stránky, kde si každý může stáhnout zdarma oficiální databázi potravin - pokud budete chápat vážnost důsledků toho, když se Vaši čtenáři, nebo i ostatní, řídí OMYLEM seznamy potravin z neautorizovaných nebo špatně uvedených zdrojů!!! :o((((
 
P. S.: Já se řídím výživou podle krevních skupin právě 1 rok (přesně na den) ;o) a nemůžu si ji vynachválit, jak už jsem psala na jiných stránkách, je to nejgeniálnější objev mého života!!! :o)
 
S úctou
Magda Bočková
Děkujeme za reakci :). Seznam potravin k ní nepřikládáme, neb je dlouhý a navíc ve formátu pro nás poněkud nevhodném, ale zájemkyně si ho mohou stáhnout z uvedených stránek.

Ostatně o dietě podle krevních skupin jsme, mimo jiné, psali i tady, i když šlo spíše o popis typů lidí, než o návod na dietu.

Takže děkujeme za upřesnění :)

Reklama