Společnost DIET PLUS s. r. o. představila v polovině února 2007 nové interaktivní webové stránky zaměřené především na prodej svých výrobků formou e-shopu. Kromě klasického prodeje výrobků nabízí tyto stránky také diagnostiku Vašeho BMI (Body Mass Index = Index tělesné hmotnosti), na základě něhož Vám určí optimální stravovací program. Můžete si sestavit vlastní jídelníček, průběžně sledovat úbytek Vaší váhy a veškeré Vaše dotazy konzultovat s nutriční terapeutkou prostřednictvím on-line poradny nebo bezplatné telefonické infolinky.

Ke stávající řadě jídel diet+ PRO MINUS, obohacené bílkovinami, přidala společnost DIET PLUS s. r. o. novou a zcela unikátní řadu třinácti hotových jídel a šesti salátů diet+ SLIM LINE. Jídla nové řady diet+ SLIM LINE byla vytvořena odborníky na výživu podle zcela nových receptur. Jedná se o nutričně vyvážená jídla, která již není třeba obohacovat bílkovinami. Proto mohou nabídnout rozmanitější škálu chutí a nevyžadují žádné chuťové ústupky. Všechny pokrmy mají vynikající chuť, jsou nízkokalorické a určené pro zdravou redukci tělesné hmotnosti a následné udržení váhy. Pokrmy jsou navíc obohacené vitaminy a minerálními látkami, takže nemusíte kupovat a konzumovat navíc žádné vitaminové doplňky stravy.

Hubnutí s programy diet+ je příjemné a jednoduché. Výrobky diet+ jsou ihned připraveny k okamžité konzumaci, stačí je jen ohřát. Jídla jsou konzervována sterilizací, uzavřené je proto můžete uchovávat při pokojové teplotě, nevyžadují chlazení. Veškeré výrobky diet+ mají dlouhou trvanlivost (1 rok). V mikrovlnné troubě trvá ohřev pouhé 3 minuty (10 minut ve vodní lázni) a můžete stolovat. Více informací obdržíte na www.dietplus.cz.

Reklama