DidriksonsPřed rozmary podzimního i zimního mrazivého počasí nás bezpečně a přitom komfortně ochrání kabát či bunda Didriksons.

Didriksons se ve svém vývoji zaměřuje stále více na funkční městskou módu a svými modely v Urban kolekci nabízí zcela novou formu každodenního oblékání.

Do zimní kolekce Urban přibyly v zádové části a kapuci kožešiny, v dámské kolekci (kabát Elsa, Mary, Lindsey) a barevné detaily v podobě károvaných podšívek u pánských modelů (Elton). Mezi městské bundy se jak v pánské, tak i v dámské kolekci zařadily bundy Adam a Tove, které svým designem působí jako péřové bundy.

Pokud se chcete oblékat stylově a přitom funkčně, Didriksons Vás nezklame.

Součástí zimní nabídky je opět výroční „Heritage“kolekce, ta je pro letošní zimu 2013 především o nevšedním designu. Barevné ladění v modro-bílé kombinaci pro ženy a modro-oranžové pro muže evokuje barvu moře, zimy a v neposlední řadě značku Didriksons. To vše v dokonale propracovaných Didriksonsmodelech perfektního střihu, kvalitních materiálů a neotřelého designu.

Heritage kolekce je určena všem, kteří se chtějí odlišit a mají rádi originalitu.

Produkty Didriksons si oblíbil i herec Roman Vojtek.

„Nejen do města mám své oblíbené kousky od vás :-). Na Tigris set, který používám zejména na skútr, nedám dopustit a letos v červnu mne mnohokrát zachránil před promoknutím. Taktéž zateplená prošívaná bunda Campo najde opět místo v mém podzimním šatníku.

Do mrazivých zimních dnů vřele doporučuji zcela nevšední, nadčasovou bundu Kisteskar z výroční kolekce Didriksons…“

Kompletní kolekce v prodeji.

Didriksons

Aktuálně sledujte na www.didriksons1913.cz a www.facebook.com/Didriksons1913.CZ.SK

Didriksons

 

Reklama