Žít jako diabetik není snadné. Neustálá kontrola toho, co jíte a pijete, měření hladiny cukru v krvi, inzulín… A k tomu se přidružují další problémy – nadváha, onemocnění srdce, poruchy imunity, poškození kůže a zraku…

 

Pro všechny, kteří trpí diabetem, je tu Diaskor!

Diaskor – skořicový extrakt s obsahem MHCP - prodlužuje délku kvalitního života diabetiků, normalizuje hladinu krevního cukru, má příznivý vliv na správnou funkci nervů, zraku, kůže a srdce a pokrývá zvýšenou spotřebu vitamínů a minerálů.

 

Diaskor snižuje hladinu cukru v krvi!

Diaskor je skořicový extrakt obsahující přírodní látku s antidiabetickým účinkem – MHCP, kyselinu alfa-lipoovou, chrom, hořčík, zinek a vitamíny C, E, B1, B2, B3 a B6. Diaskor snižuje hladinu krevního cukru, a to až o 29 %, což je vědecky prokázáno! Snižuje totiž necitlivost buněk na inzulín, zvyšuje využití inzulínu v těle a následně normalizuje vysokou hladinu cukru v krvi.

 

Účinek je vědecky prokázán!

Účinek skořicového extraktu byl prokázán v takzvané dvojitě slepé kontrolované studii, kdy ani pacienti, ani lékaři nevěděli, jestli dostávají skutečně účinnou látku ,nebo jenom placebo – náhražku. Diaskor přitom obsahuje také kyselinu alfa-lipoovou, která je známým antioxidantem. Chrání buňky před poškozením a pomáhá léčit sníženou citlivost, pocity brnění a jiné příznaky poškození nervů u diabetických neuropatií. Chrom a zinek obsažené v Diaskoru pomáhají diabetikům vyrovnat nedostatek těchto látek, kterým trpí. Přitom oba tyto minerály pomáhají přeměnit sacharidy na energii.

 

Vitamíny v Diaskoru

Vitamíny C a E obsažené v Diaskoru pomáhají v prevenci srdečních onemocnění, určitých typů rakoviny kůže i jiných nemocí, podporují hojení kůže a posilují imunitní systém. Hořčík obsažený v Diaskoru je prevencí mnoha chronických onemocnění a pozdních komplikací diabetu. Vitamín B1 pomáhá udržovat zdravé nervy, posiluje srdce a je nezbytný pro

přeměnu sacharidů z potravy na energii. Vitamín B2 se podílí na udržování dobré funkce očí a centrálních i periferních nervů. Vitamín B3 se účastní řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže a nervů, a vitamín B6 pomáhá v prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

 

Diaskor je z ověřeného Skořicovníku čínského

I běžné skořicové koření může snížit hladinu krevního cukru. Ale Diaskor je zbaven éterických olejů, které skořice obsahuje, a které by mohly způsobit alergie či podráždění. Diaskor také obsahuje jenom Skořicovník čínský, u kterého byly antidiabetické účinky prokázány, jiné druhy skořice mohou mít nižší antidiabetické účinky. Diaskor také skýtá možnost konstantního a snadného dávkování a je obohacen o kyselinu alfa-lipoovou, vitamíny a minerály.

 

Diaskor hledejte v lékárnách, nebo je možné ho koupit v našem e-shopu na: www.medaprex.cz. Informace na tel.: 222 314 996

Reklama