Bulvár

Diana Kobzanová: Nechci už předvádět spodní prádlo

 

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová (26), která před lety přišla o korunku Miss ČR, když nafotila lechtivé snímky pro pánský časopis Playboy, tvrdí, že s fotoaparátem dodnes nejsou kamarádi. A to oboustranně. Sama pózuje výhradně na veřejných akcích, a s fotoaparátem v ruce zvěčňuje jen svého psa. Když se v roce 2001 proslavila jako třináctá Miss ČR, bylo jí devatenáct let.

Od té doby si prošla mnoha skandály, včetně kritiky svého moderování. Není se tedy čemu divit, že má k novinářům a k focení spíše negativní vztah. Veřejně nechce ani prohlašovat, kam se chystá na dovolenou.

„Nemám potřebu vytrubovat do světa, kam pojedu na dovolenou. Samozřejmě ji plánuji, ale myslím, že není důležité říkat kam. Preferuji spíše zahraničí, protože tady v Čechách hrozí, že by mě pořád někdo fotografoval a otravoval. Mám ráda soukromí a nechci, abych šla ráno v hotelu na snídani a celý sál se po mně otočil. Je to nepříjemné," řekla kráska, která nedávno prohlásila, že už nikdy nechce předvádět plavky ani spodní prádlo.

Diana si bulteriérku Miu - svůj jediný fotografický objekt - pořídila teprve před necelým půl rokem. Ale od té doby je na ní doslova závislá. Nejen, že ji často bere na přehlídky a do rádia, ale je schopná ji i řadu věcí tolerovat.

„Strašně ráda pořád do něčeho kouše a něco ožužlává. Je jí půl roku, takže to chápu, ale i přesto se každý den modlím, aby to už skončilo. Sem tam ji vezmu i na přehlídku, ale má už čtrnáct kilo a hodně se pronese," dodává se smíchem Kobzanová.

To jí ale jako moderátorce nebrání, aby si s Miou užila skvělé léto, i když povětšinou pracovní.

„U mě je to pořád klasika. Budu v rádiu a sem tam mě uvidíte moderovat nějakou společenskou akci. Nic nového mě teď nečeká," prozrazuje.

   
23.06.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [8] wich [*]

  Jestlipak je tohle fotka z přehlídky prádla Victoria''s Secret?

  superkarma: 0 23.06.2008, 20:08:53
 2. avatar
  [7] Ch.Z. Kochanská [*]

  mili: Ale tělo má luxusní!

  superkarma: 0 23.06.2008, 19:35:34
 3. avatar
  [6] átéčko [*]

  wich: jo

  superkarma: 0 23.06.2008, 11:41:20
 4. [5] mili [*]

  Podle mého názoru fakt, že ukázala všem pohled až do své kuchyně, svědčí o tom jak je levná a to už nejde vzít zpátky, připadá mi vyloženě odporná. prádlo klidně předvádět může, předvedla už všechno.

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:59:52
 5. avatar
  [4] fructia [*]

  Nevadí mi, také je mi sympatická a nynější účes, co nosí je moc hezký

  superkarma: 0 23.06.2008, 10:08:35
 6. avatar
  [3] kareta [*]

  hezká útlá přírodní blondýna a jako moderátorka mě příjemně překvapila. Zajímavý typ

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:55:00
 7. avatar
  [2] wich [*]

  Dianu mám ráda. Co byla miss, neměla jsem na ni vyhraněný názor, ale teď je mi velmi sympatická. Občas si v autě pustím Frekvenci 1 s jejím pořadem. Je pohodová, bezprostřední, uvolněná, umí být zábavná a to na lidech cením víc, než chladnou tvář a vážnost .

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:50:00
 8. avatar
  [1] RenataP [*]

  V dobách miss jsem ji moc nemusela, ani mi nepřišla zajímavá. Jen díky moderování nezapadla a ač si teda nemyslím, že je nějaká špičková moderátorka, má svým způsobem zvláštní šmrnc jak z hlediska mluvy, tak vzhledu, a to třeba způsobí, že jen tak nezapadne do propadliště "vymaštěných miss"... Držím ji palce i v jiných aktivitách, než jen na molu

  superkarma: 0 23.06.2008, 09:36:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme