Bulvár

Diana dohazuje kšefty herečkám


Princezna Diana a zprávy o ní viditelně prodávají tisk. Nyní však funguje i jako manažerka a dohazovačka rolí pro hollywoodské hvězdy. Provalilo se to na jedné duchařské seanci, kterou vedl uznávaný jasnovidec Kenny Kingston. Ten ku „příležitosti 10. výročí Dianiny smrti“ vyvolal jejího ducha za pomocí křišťálové misky na cukrovinky, což byla jedna z posledních věcí, na kterou Dianina ručka sáhla před svou smrtí. Důležité určitě je, že byla z křišťálu.

 

Vyvolávání se Kingstonovi povedlo a Diana se mu zjevila v celé své kráse. Dokonce ho poctila i tím, že se s ním obtěžovala při svém věčném odpočinku mluvit. V podstatě ten rozhovor nedělala ani pro sebe. Potřebovala totiž světu sdělit, že pokud budou o ní natáčet nějaký film, může ji hrát pouze herečka Gwyneth Paltrow. To je velmi podstatná informace. Nikoho přece nezajímá záhada pařížského tunelu.

 

Otázkou tedy zůstává, kolik Kingston za tuto reklamu od herečky dostal. Nebo že by v tom měl prsty její pravý manažer či nějaký velmi zarytý fanoušek? Můžeme zkusit vyvolat ducha Diany pomocí křišťálového pilníku na nehty, kterým si dělala manikúru těsně před tím, než šofér její luxusní limuzíny nezvládl řízení, a pak se toho ducha na to zeptat. ;)

 

Věříte na duchy? A věříte Kingstonovi a jeho historce o Dianě? Co byste mu vzkázaly? A myslíte si, že Gwyneth Paltrow je Dianě podobná?

   
05.09.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [4] carrom [*]

  Hmm, Kingston má asi rád Gwyneth Ale Dianu může hrát kdokoli, koho dobře namaskují. Když jsem viděla v civilu herečku, která hrála Edith Piaf, nenapadlo by mě, že je jí nějak zvlášť podobná.

  superkarma: 0 05.09.2007, 15:49:28
 2. avatar
  [3] femme [*]

  Kelly: že bych ještě přehodnotila svůj postoj???

  superkarma: 0 05.09.2007, 15:43:08
 3. avatar
  [2] Kelly [*]

  femme: Ty tomu nevěříš ???

  superkarma: 0 05.09.2007, 15:16:46
 4. avatar
  [1] femme [*]

  blbost

  superkarma: 0 05.09.2007, 14:52:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme