Zdraví

Diamantový elixír pro pleť


Je vám kolem 40 let a máte pocit, že vaše pleť už jaksi není, co bývala? Kontury povadají a pružnost se vytrácí? Příčí se vám koupelna plná lahviček a časově náročná péče, která ne a ne přinést kýžený výsledek? Nezoufejte, pomoc je na cestě! Právě pro vás je totiž určena převratná novinka kosmetické společnosti Oriflame – krém pro omlazení pleti Diamond Cellular.

Marilyn Monroe říkala, že „diamanty jsou nejlepším přítelem ženy“... Možná to neplatí stoprocentně, ale v péči o pleť rozhodně ano! Díky diamantovému prášku a dalším velmi účinným látkám pleť vypadá mladší, pevnější a projasněnější. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazenější a obličejové kontury jsou obnovené.

Nový luxusní Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular bude uveden na trh letos v září. Je určen pro ženy od 40 let, obsahuje kombinaci pokročilých technologií a luxusních ingrediencí, která se soustředí speciálně na potlačení projevů stárnutí pleti. Zároveň poskytuje pleti všechny potřebné složky. Tato mimořádná péče je založena na komplexech Diamond Elixir™a Eternal Beauty™, které společně pomáhají odhalit mladistvě vypadající pleť.

 

DIAMOND ELIXIR™ obsahuje výjimečně luxusní složky kombinované s aktivními látkami, které projasňují, oživují a vyrovnávají pleť:

 • Diamantový prach pomáhá projasnit a zklidnit pleť.
 • Výtažek z bílých lanýžů zlepšuje vzhled pleti, tonizuje a vyhlazuje vrásky.
 • Aktivní složky redukují nepravidelnou pigmentaci a vyrovnávají tón pleti.

KOMPLEX ETERNAL BEAUTY™ se skládá ze složek působících proti stárnutí a z aktivních antioxidantů, které posilují přirozené obranné schopnosti pleti a zároveň regenerují a vyrovnávají povrch pleti.

 • Výtažek z myrty působí na buněčné úrovni; prodlužuje životnost buněk, obnovuje buněčnou tvorbu a omezuje ztrátu základních proteinů jako je kolagen*. Tím pomáhá omezit stárnutí buněk. 
 • Komplex proteinů stimuluje pleťové buňky a obnovuje jejich funkce. Zpevňuje pleť a prokazatelně výrazně vyhlazuje vrásky.
 • Flavoniody pomáhají zklidnit pleť vystavenou škodlivému působení volných radikálů

Viditelné omlazující účinky tohoto luxusního krému se na pleti projeví již po 4 týdnech používání. Je vědecky potvrzeno, že Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular zpevňuje pleť a zlepšuje její pružnost.*

 

Po 1 použití:

Pleť je okamžitě projasněná – 75% účinnost**

 

Po 4 týdnech:

Jemné vrásky a linky jsou redukované – 71% účinnost**

Povrch pleti je hladší – 77% účinnost**

Pleť má rovnoměrný tón – 76% účinnost**

Pleť je projasněnější – 78% účinnost**

Pleť vypadá vypnutá – 71% účinnost**

Pleť je zpevněná – 72% účinnost**

**Podle spotřebitelských testů na 90 ženách

*Laboratorně testováno

 

Dopřejte své pleti luxusní, časově nenáročnou a zároveň vysoce účinnou péči. Odměnou vám bude pevnější, zářící a vyhlazená pleť. S Diamond Cellular od Oriflame je to snadné!

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o převratné péči o pleť v podobě jedinečného krému Diamond Cellular  a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

   
15.09.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Ivča [*]

  Mám ho, ale jenom vzorek, je fajn, musela jsem si však zvyknout, protože mi nedělal moc dobře na oči - asi ten diamantový prach. Jinak je moc příjemný a velmi dobře se roztírá. jestli má účinky?
  To se pozná za pár dnů, používám jej týden.

  superkarma: 0 17.09.2008, 10:25:32
 2. avatar
  [7] Vivian [*]

  lenagirl: diamant za pár stovek? Na ten bys asi musela koukat elektronovým mikroskopem

  superkarma: 0 15.09.2008, 19:11:57
 3. avatar
  [6] lenagirl [*]

  cena je taky diamantová

  superkarma: 0 15.09.2008, 17:48:58
 4. avatar
  [5] Simba [*]

  Hm, článek mi připomíná můj dotaz na jinou firmu, kdy mne zarazila jejich kampaň na pleťové krémy se sloganem Bez kyslíku ani ránu. Na můj dotaz, jak je kyslík v krému či gelu vázán a zároveň jak tedy může tak skvěle z krému omlazovat pleť, mi bylo odpovězeno, že je to samozřejmě výrobní tajemství.  superkarma: 0 15.09.2008, 16:55:30
 5. avatar
  [4] Kelly [*]

  Hmmm, už tak nevypadám na svůj věk. Tohle použít, tak mne nepustí ani do kina.
  Jak já tyhle články žeru

  superkarma: 0 15.09.2008, 13:52:39
 6. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  superkarma: 0 15.09.2008, 12:54:00
 7. avatar
  [2] malenina [*]

  Arči: 799, zaváděcí cena 549

  superkarma: 0 15.09.2008, 09:25:57
 8. avatar
  [1] Arči [*]

  a cena??

  superkarma: 0 15.09.2008, 08:17:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme