Hořké, přehořké zklamání zažila malá DeV, když zjistila, že její dopisy Ježíškovi nebyly nikdy doručeny. A kde skončily? To už se dozvíte, když kliknete.

Ahoj všichni :)
Jak jsem si teď zavzpomínala, tak nevím, jestli to bylo vzpomínání veselé nebo spíš smutné, že už to není a ani nebude (nebo aspoň ne tak, že by se to týkalo přímo mě) :( :)

Pamatuju ty dopisy, které začínaly tou stejnou větou „Milý Ježíšku, pod stromeček bych si přála...“ a pod tím  vyjmenované celé hračkářství. Už snad od léta jsem se doma ptala, kdy budeme psát Ježíškovi, aby stihl všechny  dárky nakoupit a zabalit. Nakonec jsem se dočkala a šlo se psát... nejdřív byla pisatelem maminka a já tam přihodila  nějakou tu malůvku, později jsem už chtěla psát sama, a tak mi to rodiče předepsali a já už se to snažila přepsat sama.

Jak jsem byla „větší“, tak jsem jako většina dětí nechtěla dostávat ty „měkké“ dárky, takže jsem mamince řekla, ať tam Ježíškovi připíše, že si nepřeju žádny ponožky a kalhotky, těch že mám hodně :) ... no stejně tam vždycky něco bylo :)

K dopisu jsem mu vždycky na provázek přivázala kokino a doufala, že mu tím udělám radost a všecko, co napíšu, tak dostanu.
Dopis s kokinem skončil večer za oknem v obýváku a nevím, jak je to možny, ale do rána byl prostě pryč.

A teď to odhalení...přesně si věk nevzpomínám, mohlo to být kolem 7.roku...už nevím, co jsem byla ve sklepě s tátou dělat,  ale našla jsem tam zahozeny v krabici všechny ty dopisy pro MOJEHO JEŽÍŠKA a ještě k tomu s tím kokinem, co jsem mu  tam přivázala...no, to byla dlouhá vysvětlovačka....pak jsem už dopisy nechtěla ani psát, když jsem věděla, jak to ve skutečnosti je.

Potom ale zase přišlo období puberty a aby RODIČE věděli, co si pod ten stromeček přeju, tak jsem je zase začala psát. Akorát začínaly „Milá maminko a tatínku,...“ a pod tím už nebylo celé hračkářství, ale půlka obchodu s oblečením a půlka s elektrem. Bohužel,  naděje na nalezení všeho pod stromečkem byly malé, to jsem věděla, protože rodiče prostě nejsou JEŽÍŠEK!!!:)

Už se těším, až za nějakej ten rok snad příjdou moje děti a s rozzářenyma očičkama řeknou větou „Jdeme napsat Ježískovi...“

Kurňa, teď jsem se do toho tak dostala...že bych šla ten dopis napsat?
Musí přece ten můj přítel Ježíšek vědět, co bych si pod stromeček přála... :)

Milé ženy-in,
přeju si:
- abyste všechny měly krásné Vánoce
- zdraví, lásku a ty peníze jsou taky potřeba :)
- a všechny ty další roky, co snad ještě přijdou, ať jsou podle Vašich představ.

...jo a já si přeju tu peněženku a Merci, co mají v redakci...tak běda, jak nebude! :)
DeV

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

__________________________

Pozor, ať to poslední recesní přání zase nevezme někdo vážně. :)
Ale já vím, že jste napsala, protože jste chtěla napsat.  
Děkuji za příspěvek i za přání nám ostatním.
Také krásné Vánoce, zdraví a lásku…  a penízky? Jste upřímná, ano, ty jsou také potřeba.
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama