Magie

Dětský horoskop: Jak na malé Střelce?

Malý soudce z lidu, nechutně upřímný s ostrým, pozorným pohledem. Co na srdci, to na jazyku. Občas mluví dřív, než myslí, což může být někdy hodně náročné. Navíc mu to vydrží i v dospělosti. To je dítě Střelec.

 • Kým je? – Soudcem jak vaším, tak svým vlastním. Mezi Střelci je opravdu hodně zastánců práva, pro jejich obrovskou potřebu spravedlnosti a schopnosti se za ni bít. Všechno hodnotí tak, aby to prospělo celku. Ani na sebe ale nezapomenou.

Dítě Střelec se těžko vychovává, protože jeho pojetí spravedlnosti nemusí být tím vaším. Ovšem on uznává jen tu svou. Děti Střelci jsou kontroverzní. Střelec není diplomat.  

Malého Střelce musíte o věci přesvědčit argumenty, které přijme za své. Nebude dělat nic, co by šlo mimo jeho představu dobra a správného jednání. Je prudký, ale odhadnutelný. Vznětlivý, ale rychle chladne.

Jeho hněv netrvá dlouho – nepotřebuje to.

 • Čím vyniká? – Schopností vycítit, co je nejpotřebnější, vycítit nejzranitelnější místo člověka, dále humorem, který je jeho specifikem i zbraní. Humor malého Střelce má blízko k satiře je sarkastický, namnoze černý. Umí se výtečně bavit na cizí úkor.

s

Je to rošťák i v dospělosti.

Někdy se jeho žertům směje jen on sám. :-)  Rovněž je dobrým kritikem. Jeho kritika je sice nelítostná, ale bývá správná. Jestliže vám Střelec řekne, že vám to nesluší – vezměte si jiné šaty, i když byly drahé. Nezná milosrdnou lež. Opravdu vypadáte jako blbec.

Jedná bez příkras. Svou upřímností jsou Střelečci schopni i zranit. Často přemýšlejí, až když promluvili. Pokud chtějí ranit, udělají to jednou větou.

Prostě zamíří na cíl a vystřelí.

 • Co po něm nechtějte? – Aby se něčeho vzdával. Nerad opouští staré věci. Má k nim vztah. Není právě novátor, i když se nechá někdy přesvědčit, že je to ku prospěchu. Pak bude věc obhajovat.

Střelci jsou tak trochu sentimentální, ač to mistrovsky kryjí právě svou satirou. Na svoji osobu bývají choulostiví. Nechtějte po malém Střelci, aby se zabýval detaily – nemá je rád. Dívá se na věci z globálního pohledu.

Nechtějte, aby recitoval, ale zpívá celkem s elánem.

 • Jak vás vidí? – Jako zkoumaný objekt. Hlídá vaše chování a hodnotí ho. Střelci mají rádi své rodiče. Neradi ale poslouchají. Mají vlastní pravidla.

Nestraní se rodiny, pokud jsou vztahy harmonické. Hodně Střelců zůstává s rodiči dlouho i v dospělosti. Jednoho z rodičů pak často hledají v partnerovi.

 • Jaký volit přístup? – Nechte malému Střelci možnost rozhodnout se, co si vezme na sebe. Znám jednoho malého Střelce (dívku), která má skříň ve sklepě.

Doma si obleče při odchodu do školy to, co má připraveno, ale z domu odejde v tom, co se jí líbí. Střelci mají vkus, který je neotřelý.

Pokuste se Střelci nekřivdit a občas se zasmějte jeho vtipu, i když máte pocit, že byste se spíš rozplakali. Pokuste se přijmout fakt, že máte doma nejupřímnější znamení horoskopu, ač chápu, že jeho upřímnost někdy není vůbec příjemná.

Pokuste se Střelce směrovat, nikoli lámat. Dejte mu samostatnost, udělá mu to dobře.

Máte doma bytost, která má pro strach uděláno. Pokud Střelce nebrzdí ascendent, nebo umístění planet, rádi riskují. Mají slabost pro rychlá auta a logicky i zbraně.

Jestli je někdo schopen udělat či vyslovit něco naprosto šíleného a pokládat to za normální, zatímco zbytek světa má dojem, že se zbláznil, pak je to na tuty Střelec.

V seriálu Dětské horoskopy jste si už mohli přečíst:

   
04.02.2010 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [14] lvice11 [*]

  Děkuji za přesné popisy našich dětí,máme lva a blížence a plně jsem je poznala.Mám dotaz, je možný nějaký kontakt na paní Kudláčkovou-rády bych si nechala vyložit karty.Děkuji L.O.

  superkarma: 0 04.03.2010, 10:16:40
 2. avatar
  [13] LidusP [*]

  AHOJ VŠCHNI STŘELCI! Já se také přidávám k tomuto znamení. Myslím si, že to na nás sedí perfektně. Jen trochu to recitování nesedí, ale rádi si určitě všichni zazpíváme! A upřímnost je naše výsada, ikdyž někdy bolí, že ano!

  superkarma: 0 04.02.2010, 19:26:43
 3. avatar
  [12] Libajec [*]

  Míšo, já už jsem střelec notně vzrostlej, ale to sedí, až to bolí ..

  superkarma: 0 04.02.2010, 18:41:23
 4. avatar
  [11] kareta [*]

  Lindaa — #10 já střílím blbě, ale dobře házím nožemSml16

  superkarma: 0 04.02.2010, 11:57:41
 5. [10] Lindaa [*]

  Kdyby si máma precetla tento clánek pred nejakými 30-35 lety mohla jsem mít o hodne jednodussí zivot (a ona nakonec takySml52).

  -proc nekomu vykládat nesmyslnou dlouhatánskou  "omácku" kdyz totéz muzu ríct jednou vetou, ze tím nekoho zraním, no to uz je problém toho dotycného

  - proc se zatezovat detajlama

  - cerný humor = zpestrení dne (kdyz ho nekdo nechápe at me neposlouchá)

  - a jasne ze kdyz me nekdo naprdne nebo vypráví nesmysly ze vybuchnu, ale zivot je moc krátky na to abych byla nasraná dlouho

  A propo zbrane, kdysi novomanzel mi na pouti vystrelil kytku tak jsem mu na oplátku chtela taky vystrelit jednu. Manzel se zasmál, majitel strelnice smíchem div neomdlel a prý at si mladá paní vystrelí zadarmo.... vystrílela jsem mu pulku strelnice a od té doby mi nikdo zbran nepujcil do ruky. Cím to tak muze být????

  1. na komentář reaguje kareta — #11
  superkarma: 0 04.02.2010, 11:55:37
 6. [9] Anime Otaku [*]

  Anai — #5 To je ještě dobrý, já si v10 letech přála vzduchovku. No dostala jsem kuličkovku, kterou mi museli záhy zabavit, protože sestra měla modrý celý nohy, jak sem měla dobrou muškuSml57

  superkarma: 0 04.02.2010, 10:59:14
 7. [8] Anime Otaku [*]

  Tak v tomhle popisu se poznávám, jen postupem času jsem se naučila milosrdným lžím. Ale jediné, co mám opačně, je ten globální nadhled, já vidím detail, na který se upnu a mám velký problém se od něj odtrhnout.

  superkarma: 0 04.02.2010, 10:57:21
 8. avatar
  [7] kareta [*]

  ehmSml52

  superkarma: 0 04.02.2010, 10:47:20
 9. [6] sludka [*]

  Mám doma nebo spíše měla, protože u ž má sama dvě děti, ale horoskop se na ní kromě některých bodů je jak šitý.Sml22Sml22

  superkarma: 0 04.02.2010, 10:45:38
 10. [5] Anai [*]

  Jo a má slabost nejen pro zbraně, ale hlavně pro výbušniny, v 18. si chtěl vyrobit atomovou bombu.... naštěstí už je mu o 10 let víc a jeho partnerka ho má doufám pod dozorem Sml30

  1. na komentář reaguje Anime Otaku — #9
  superkarma: 0 04.02.2010, 10:15:03
 11. [4] Anai [*]

  Já mám jednoho ze synů taky Střelce a sedí to skvěle! Dokonce i ilustrační fotka je skvěle vybraná, připomíná mi ho Sml30. Tento syn dělal všelijaké nenápadné a poťouchlé žertíky už ve dvou letech (např. vyhazoval z okna ze 4. patra v centru Prahy nože a vidličky). Moje sestra je taky Střelec, ano, upřímná až hrůza Sml52

  superkarma: 0 04.02.2010, 10:13:59
 12. avatar
  [3] Dimsy [*]

  Mám doma střelce. Je už dospělý, ale přesně to na něj sedí. Jen ty zbraně nemá rád. Možná to začalo tím, že když byl malý, chtěl, abych mu koupila tank. Vysvětlila jsem mu, že tank mu nekoupím, protože ve skutečnosti je to zbraň, kterou se zabíjejí lidi. A zabíjet lidi není správné.

  superkarma: 0 04.02.2010, 09:26:08
 13. [2] ivca73 [*]

  Ahoj Míšo!

  Perfektně to sedí. Já sama jsem Střelec a ještě ke všemu mám doma dceru ve stejném znamení. Občas to u nás jiskří Sml57 Nejhorší je u tohoto znamení právě to střílení bez rozmýšlení, prostě něco řeknu a teprve pak mi dojde, že jsem to asi přehnala a to samé je u mé desetileté dcery, takže si asi dovedeš představit, jak to u nás občas vypadá Sml30 

  superkarma: 0 04.02.2010, 09:07:35
 14. avatar
  [1] koryna [*]

  Ahoj Míšo,mám doma 8-letého střelce a přesně to sedí do puntíku Sml22

  superkarma: 0 04.02.2010, 08:38:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme