Bulvár

Dětský den na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli

Jak nejlépe spojit oslavu Dne dětí a společně strávené chvíle s rodinou? Přijďte prožít 1. červen, Den dětí na dostihové závodiště v Chuchli! Zatímco Vaše děti budou zaujaty soutěží „Namaluj si svého koně“, Vy se budete moci podívat na devět klusáckých dostihů.

Namaluj si svého koně aneb Dětský den na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli

 Jak nejlépe spojit oslavu Dne dětí a společně strávené chvíle s rodinou? Přijďte prožít 1. červen, Den dětí na dostihové závodiště v Chuchli! Zatímco Vaše děti budou zaujaty soutěží „Namaluj si svého koně“, Vy se budete moci podívat na devět klusáckých dostihů v podání české klusácké elity.

Jestliže již máte naplánován na tento den jiný program, nevadí, výtvarná soutěž pro děti poběží až do konce srpna. Postačí, když děti či jejich rodiče pošlou svá dílka na adresu www.detimalujikone.cz. Na uvedeném webu jsou uvedeny všechny informace ohledně soutěže, která bude probíhat do 31. srpna. Vyhlášení výsledků proběhne 10. září na dalším klusáckém odpoledni ve Velké Chuchli.

kone

Program oslav Dětského dne začíná ve 14. hodin a ukončen bude v 19. hodin. Kromě hlavní soutěže v malování, která bude odstartována v 15. hodin, se nejen nejmenší mohou těšit na dětské Divadélko Romaneto, reprodukovaný hudební doprovod, nejrůznější sportovní a soutěžní disciplíny, kolotoč, skluzavky a poníky. 

Samotná soutěž „Namaluj si svého koně“ bude probíhat za dozoru odborných lektorů, kteří děti rozdělí do soutěžních skupin podle věku.

Pro nejmenší výtvarníky budou připraveny omalovánky s koníčky.

Díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy, JS Konsorciu, Dopravnímu podniku hlavního města Prahy a České klusácké asociaci je na Dětský den a klusácké dostihy vstup zdarma.  

chu

www.detimalujikone.cz.

   
27.05.2011 - Blog redakce - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

  1. [1] sdrawa [*]

    Pokud hledáte dobrý tip na dětský den, tak mohu doporučit Jedovnice, ve stejný den se tam pořádá dětský den a také závody kluzáků

    superkarma: 0 30.05.2013, 09:50:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme