Když děti odrostou, chybí najednou ta spontánní radost pod stromečkem. A tu nahradila v rodině čtenářky mirky 1954 fenka. Co všechno dostává a jak radost projevuje, to už se dočtete v jejím příspěvku

Dobrý den se zvířátky! Vždycky jsme měli psa i kočky venku. Ovšem po tom, co se dceři stal úraz, jsme je začali pouštět i do domu, aby je mohla mít u sebe. Teď už jsou z nich dokonalí gaučáci. No ale zpět k vánoční nadílce. Jelikož děti už odrostly, tak z dárků mají samozřejmě radost, ale už ne takovou tu dětskou, dárky si předáme, hezky poděkujeme a je to.

Takže teď tuhle „dětskou“ roli zastupuje naše psí slečna. A co že jí nadělujeme? Jelikož má pamlsky průběžně celý rok, je pro ní největším dárkem obyčejný plyšák. Samozřejmě jí ho dáme pod stromek, ona ho okamžitě najde a to teprve začne to pravé rodeo. Nejdřív nám ho všem ukáže a dá se do práce – nejdřív vytrhá korálkové oči a nos, nějak si zvětší ty dírky, které tam po nich zůstaly a začne vytahávat tu jakoby vatu.

Takže si dokážete představit, jak asi vypadá naklizený obývák. No co, druhý den se znovu vyluxuje a je po nepořádku. Alespoň tak máme bílé Vánoce, protože je všude bílo :-D A ty hadříky, které zbudou po vypitvání (tak tomu říkáme) plyšouna, musíme nechat v koutku u ostatních hraček, protože je používá na vítání, když někdo přijde. Přikládám i foto její sbírky. Samozřejmě občas nějaké vyhodíme, stejně je zas doplní dalšími, protože občas dostane nějakou hračku i mimo Vánoce.

n

No a s kočkami je to jednoduché, ty to celkem nezajímá. Pouze chtějí při večeři rybičku, tak jí dostanou a je klid. Kocour je flegmatik, takže tím to pro něj končí. Kočka si dárky alespoň očichá a je nejspokojenější, pokud si nadělíme nějaký dárek v krabici. To si jí zabere a pořád na ní spí, protože tu krabici jí tam pár dní necháme, ať je spokojená. A že letos spokojená bude! Zrovna včera se nám rozbila stará mikrovlnka, takže krabice bude velká J  

n

mirka1954

Milá mirko1954, vy jste asi hodně pohodová rodina...tak ať vám to vydrží

Text nebyl redakčně upraven

Reklama