Jakmile začneme naše děťátka přikrmovat kašičkami a jinou stravou, snažíme se přesně odhadnout, co našemu drobečkovi nebude způsobovat zažívací potíže. To není vždy snadné. Na pomoc jsou nám nyní nové a jedinečné kaše Nestlé Zdravé zažívání, které efektivně napomáhají předcházet vzniku drobných zažívacích potížích.

Pokud by nás mělo něco přesvědčit o vhodnosti kojenecké výživy pro naše miminko, pak je to zaručeně složení. Zažívací problémy, které mohou naše děti trápit, jsou většinou různé střevní infekce, průjem či naopak zácpa. Všechny tyto neduhy jsou způsobeny přemnožením škodlivých bakterií. Účinnou ochranu proti nežádoucím bakteriím poskytneme dětským bříškům například Nestlé kašemi Zdravé zažívání. Obsahují jedinečnou kombinaci přátelských bakterií Bifidus BL (probiotik) a směsi prebiotické vlákniny Prebio1 – což je dokonalý mix, který dětem napomáhá zajistit bezproblémové zažívání a posílí celkovou obranyschopnost organismu.

Pokud naše miminko často trápí zácpa, je velice důležité jí předcházet. Velice vhodná pro něj bude Nestlé kaše Zdravé zažívání proti zácpě - obilná kaše se švestkami, které mají lehce projímavý účinek. Takže bolavému bříšku bude velice rychle odzvoněno.

Naopak pokud se děťátko často potýká s průjmem, prevencí může být  Nestlé Zdravé zažívání pro průjmu - rýžová kaši s mrkví, která je navíc přirozeně bezlepková. Rýže je snadno stravitelná, podporuje vstřebávání tekutin ve střevě a pomáhá rychlejšímu zotavení po průjmu. Mrkvička zase zlepšuje konzistenci stolice a vstřebávání tekutin ve střevě, díky několika druhům rozpustné vlákniny.
Leckdy nám miminko kvůli podrážděnému bříšku špatně usíná – vyzkoušejte Nestlé kaši Sladké sny - pětizrnnou kaši s lipovým květem. Obilniny skvěle zasytí, lipový květ pomáhá regulovat činnost trávicího ústrojí a má zklidňující účinky. Uvidíte, jak klidně a spokojeně miminko usne!

Zdravá a vyvážená strava je základním předpokladem, pokud chcete mít veselé a spokojené miminko, které poroste jako z vody a nic ho nebude trápit. Uvidíte, že se vám vaše péče vrátí!

Pokud se chcete o výživě pro kojence dovědět víc, podívejte se na www.kojeneckavyziva.cz , kde najdete spoustu užitečných rad a tipů.

Nyní máte ještě do 28.11. šanci se účastnit soutěže ZDE.

 

Reklama