Rodina

Dětské odpoledne plné zábavy na Smíchovské pláži

pláž

Zábavně-soutěžně-vzdělávací Disney odpoledne na Smíchovské pláži v Praze (nedaleko Palackého mostu) jistě potěší všechny děti i jejich rodiče, nabízí jim totiž příjemně strávený čas plný zábavy. Ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hod.čekají na Smíchovské pláži skvělé hry, soutěže, hudba a spousta zábavy ze světa Walta Disneye. Potapěči navíc před očima návštěvníků vyloví z vody tajemný poklad. Vstup je zdarma.

Pro děti jsou připraveny nejrůznější zábavné hry a soutěže, koncert dětského Kühnova sboru, dětský fotokoutek, základní výuka taneční choreografie nebo třeba výtvarné dílny s facepaintingem (malování na obličej) či malováním balónků. Pro velké i malé kluky bude připravena přehlídka jejich věčných snů - lodí, vrtulníků a autíček na dálkové ovládání. Děti si spolu s rodiči mohou jako předzvěst blížících se prázdnin užít také klasické opékání buřtů.

Adéla

Celým odpolednem bude všechny návštěvníky provázet moderátorka Adéla Gondíková. Akce se zúčastní jako hosté herečka Veronika Žilková s dětmi, herec Jakub Štáfek ze seriálu Ulice (Matěj), představitelka Terezky ze stejného seriálu Patricie Solaříková, herec Petr Vacek, moderátorka Markéta Mayerová s dětmi a také populární finalistka Superstar Markéta Konvičková. Mladé diváky také zajisté potěší vystoupení Báry Kubešové, vítězky soutěže Staň se hvězdou Disney Channel - Hannah Montana, a Sandry Rosové, která získala první místo Top Talent v americké soutěži Stars At Sea. Pro talentované děti a jejich ambiciózní rodiče bude k dispozici také koutek Kids face scouting, kde bude velká agentura vybírat děti do filmů a reklam.

Vyvrcholením programu bude představení Velké Superhry pro celou rodinu. Všechny děti a rodiče jsou tedy srdečně zváni ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hodin do této skvělé společnosti na Smíchovskou pláž v Praze.

Smíchovská pláž se nachází na náplavce Hořejšího nábřeží. Pláž tvoří 200 metrů dlouhá písčitá plocha vybavená lehátky, slunečníky, sprchami, převlékárnami, zázemím pro letní sporty, pódiem pro kulturní program a molem pro jachty a parníky. Cateringové zázemí je zajištěno proškoleným personálem, který návštěvníky obsluhuje jak pod širým nebem, tak v zastřešených barech nacházejících se ve středu pláže a poskytujících veškerý komfort.

pozvánka

   
16.06.2010 - Děti - autor: Tisková zpráva

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme