Bulvár

Dětské mejdany

 

 

Prázdniny se překulily a zase nás čeká spousta běžných starostí. Škola, práce... Děti přijedou rozdováděné a my je budeme muset trošku srovnat „do latě“, aby si nezadělaly na nějaký průšvih hned na začátku školního roku.

 

Ale to všechno až pozítří. Dnes a zítra jsou ještě prázdniny. A tak by se docela hodilo jejich závěr trošku oslavit, co říkáte?

 

Dnes si zde tedy budeme vzájemně dávat tipy na dětské oslavy konce prázdnin, prvního dne ve škole, narozenin atd. Pište, jak takové oslavy probíhají u Vás, co chystáte za pamlsky, koho zvete či nezvete... a hlavně, pokud se na nějaké takové oslavě stalo něco opravdu veselého či nepředvídatelného, nezapomeňte se o to podělit s ostatními čtenářkami. Moc se těším na všechny vaše příběhy, recepty, nápady….

 

A budu také rozdávat dárečky. Odpoledne vyhodnotím jeden Váš čtenářský příběh, který odměním rtěnkou značky ORIFLAME a stíny téže značky, po poledni se můžete těšit na soutěž, ve které můžete vyhrát tekutý prací prostředek a navíc ještě vyhlašuji soutěž pod článkem Sedm dní v Egyptě. Pokud pod něj napíšete nějaký smysluplný příspěvek, můžete být vylosována a vyhrát balíček s překvapením.

 

redakce@zena-in.cz

 

Krásné úterý všem přeje

   
30.08.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [5] mutina [*]

  Oslava konce prázdnin? Jedině tak tichý pietní akt na rozloučenou.

  superkarma: 0 30.08.2005, 21:07:42
 2. avatar
  [4] Žábina [*]

  moje děti jsou tak otrávené že skončily prázdniny, že by je asi žádná oslava nerozveselila...i když možná, že jo...

  superkarma: 0 30.08.2005, 19:32:18
 3. avatar
  [3] Landriel [*]

  Konec prázdnin taky neslavíme, i když letos bych s chutí oslavila začátek školky - ale 9.9. nás čekají 4.narozeniny, tak bych nějaké tipy taky uvítala...

  superkarma: 0 30.08.2005, 12:30:15
 4. [1] Rikina [*]

  Zase oslavy - to je v poslední době nějaká mánie či co, všechno slavit... mě by tedy jako dítě ani náhodou nenapadlo, že konec prázdnin je důvod k oslavě. Ani moje děti to nikdy nenapadlo, a neznám nikoho, kdo by slavil konec prázdnin. Ani začátek, ani prostředek. Dokonce ani dvě třetiny ne

  superkarma: 0 30.08.2005, 11:05:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme