Magie

Dětské horoskopy: Jak na malé Váhy?

Váhy k životu potřebují pocit harmonie. Nemají-li ho, jsou schopny pálit mosty. Váha je vzdušný živel, tedy „jede“přes to myšlenkové.

Snad proto je těžké chtít po nich, aby se k něčemu rozhodly hned. Musí uvažovat. Mnohdy tak dlouho, že najednou již vlastně není o čem.

Nejraději mají  děti Váhy slova: „Nic se neděje, všechno je v pořádku.“v

 • Kým je?
  Dítě Váha rádo poslouchá. Bude vyžadovat pohádky a hodně mluveného slova. Váha má obrovskou potřebu harmonie. Snadno ji něco rozhodí. Váhy jsou urážlivé. Jestliže narušíte její vnitřní pocit uspořádanosti, přestane komunikovat.

Vyhýbá se konfliktu, dokud je to možné. Bude zatloukat, ale neumí lhát. Děti ve Váhách potřebují hezké prostředí.

 • Čím vyniká?
  Váhy mají jemný cit pro umění a milují krásné věci, hezké tváře, hezkou hudbu. Potřebují soulad a mají vesměs uhlazené chování, které je příjemné. Jejich hlas  bývá jakoby plyšový a jejich způsob komunikace bývá bez zahrocení.

Jsou vtipné. Jejich humor postrádá sarkasmus. Váha bývá vláčná. Děti Váhy jsou opatrné na své hračky. Oblíbená hračka – malý klavír, různé mozaiky oblečky na panenky. Váhy zpravidla dobře tančí.

 • Jak vás vidí?
  Velice pečlivě. Z hloubky svého vnímání hodnotí všechno, co říkáte a uděláte. Chce se vašimi slovy řídit, chce se s nimi ztotožnit. Pokud se ale Váha nepřesvědčí o bezúhonnosti svých rodičů, odejde. 

Ze vztahu k nim pak zbude jen pocit odpovědnosti. Váha příkoří rodičů málokdy spláchne, protože bývá zasažena přes srdce.

 • Co po ní nechtějte?
  Aby se alespoň dvakrát denně nepřevlékla, aby jí pokojíček zařídil někdo jiný než ona, aby se výstředně oblékala, aby si hrála s něčím, co je špinavé. Těžko budete mít z Váhy automechanika, ale jako designérovi jí to bude slušet.

Váhy zajímá architektura a například umění starého Řecka. Z hudby preferují molové akordy. Milují květiny.

va

 • Jaký volit přístup?
  Dávejte pozor, co se jí líbí. Pokud jí dáte prostor, přesvědčí vás, že má vybraný vkus. Nesnáší křik a nadávky. Pokud pláče, není to účelové. Váhu moc nebijte – ani to nepotřebuje. Mnohem větší službu vám udělá malý rozhovor.

Váha vám bude umět vysvětlit, proč udělala právě to či ono, protože umí dobře pojmenovat věci, pocity i důvody.

Pokud je zahnána do kouta – lže, ve strachu z trestu. Když je vystavena dlouhotrvající disharmonii – stáhne se, přestane komunikovat nebo odejde!

lDospělá žena Váha klidně vystřídá několik partnerů, pokud nenajde pocit zázemí, harmonické prostředí a soulad.

V tomto případě je přesvědčena, že není-li ten člověk dobrý pro ni, není dobrý ani pro její děti. Právě „kvůli dětem“ často ve vztahu nezůstane.

Muž Váha je romantik. Má rád hezkou, spíše tišší ženu, u které najde pocit souznění a pochopení.

Bude s ní sedět u řeky a ukazovat jí západ slunce. Často jsou tito muži policisty nebo soudci.

To pro jejich bytostnou potřebu spravedlivě dělit podle zásluh.

V seriálu Dětské horoskopy jste si už mohli přečíst:

   
19.01.2010 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] peetrax [*]

  Jsem velká váha, staré Řecko ráda nemám a nevím, co je to "zahrocení". Ale jinak to sedí.

  superkarma: 0 19.01.2010, 19:32:30
 2. [7] 1976 [*]

  Mám doma malý váhy,ale vklidu to taky nejde.Když něco řeknu tak dělá ,že neslyší a když zařvu,tak mi odpoví nekřič nebo "co ,cože?".To už mi rupaj nervy ,a špinavý může být od rána do večera,je mu to jedno.

  superkarma: 0 19.01.2010, 19:16:19
 3. avatar
  [6] barkl2 [*]

  tak na nás sedí ta uklidňující věta „Nic se neděje, všechno je v pořádku.“ i když se kolem nás hroutil svět, říkala jsem jí to s dovětkem, "maminka to má vymyšlené". Dcera mi věřila a bylo to fakt lepší než kdyby se trápila.

  superkarma: 0 19.01.2010, 16:23:27
 4. avatar
  [5] AngelinaJ1 [*]

  já sem váhaSml32

  superkarma: 0 19.01.2010, 16:01:42
 5. avatar
  [4] spuá [*]

  Manžel je Váha a vůbec to na něho nesedí Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 19.01.2010, 13:38:11
 6. avatar
  [3] Fazol [*]

  Jsem váha a když jsem byla malá asi jsem byla na zabití.Nesnášela jsem panenky,ale auta to bylo něco.Špinavá jsem byla neustále,nijak mi to nevadilo.Jen jsem se vždy převlíkla do čistého,chudák mamina toho prádla co musela prát.Miluji hezké věci a vždy to tak bylo.Naštěstí máti je taky váha tak vše brala sportovně a ještě mě v blbinách podporovala.

  superkarma: 0 19.01.2010, 10:36:39
 7. avatar
  [2] tortora [*]

  tak na naši malou váhu sedí,že má ráda květiny,oblíbená hračka malý klavír,z toho mi jde někdy hlava kolemSml30Sml30Sml30ale panenky ani oblečky na panenky ji totálně nezajímají,má raději autaSml57že se zaprasí ji nechává klidnou,pokud teda nemá špinavý ruce,to začne ječetSml24a pokud na ni nezařvu,tak neposlechneSml31Sml31Sml31po dobrým to s ní moc nejde,já osobně si s ní raději sednu a snažím se jí to vysvětlit,ale ona stejně nevnímá,myslím na něco jinýho a matko nevopruzujSml24takže když jí řeknu něco 10x pěkně,tak po jedenáctý už řvuSml54

  superkarma: 0 19.01.2010, 09:45:21
 8. avatar
  [1] femme [*]

  jj, taky jsem kdysi byla dítě Váha Sml26 Sml30  nevím, jak druhé Váhy, ale já lhát dovedla a to setsakra dobře Sml24 dále můj humor nepostrádal a nepostrádá sarkasmus, oblečky na panenky a panenky samotné nebyly nikdy moje oblíbené hračky Sml23 při vyslovení slova tanec se mi ježí všechny chlupy na těle Sml30 ale pravda je, že mi vždycky vadily špinavé věci a co je pravda na 200% je to, že mně velice zajímá umění starého Řecka a miluju i Řecko novověké Sml67 Sml22 

  superkarma: 0 19.01.2010, 08:07:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme