Magie

Dětské horoskopy. Jak na malé Štíry?

Musím přiznat, že jsem se na tohle tajuplné a nevyzpytatelné znamení tak trochu těšila. Máte doma Štíra jakékoli velikosti, barvy, pohlaví či věku? Máte studijní materiál na celý život!

Jak v dobrém, tak i ve zlém.

NIKDY si nebudete jisti tímto tajemným tvorem.

 • Kým je?
  Dítě Štír je doslova modelína – polotovar, který jste dostali do ruky a za který máte obrovskou odpovědnost. Zatímco on se zabývá doslova vším, co nabízí život na zemi, vám nezbývá než se modlit, abyste neudělali chybu.

S lehkostí a klidem vás postaví před rozhodnutí, které je vždy buď, a nebo.

Libuje si v tajemstvích a záhadách. Jeho vnímání nemá konce a jeho možnosti rovněž ne. Smrt je pro většinu Štírů jen součástí života a zajímá je tak jako život sám. Vždycky bude obklopen tajemstvím a nikdy vám nedovolí do něho proniknout úplně.

Mockrát si to budete myslet, ale jen do té doby, dokud se nezjistíte, jak jste byli mimo.

Oblíbená hračka: nějaká dětská gilotina, nahaté panenky, klidně i kus polena, provázek (rád dělá uzly), barvy, hlína a vaše nervy.  

f

 • Čím vyniká?
  Malý Štír je především hrozně zajímavé dítě. Jestli nemáte rádi rutinu, tak jste na správné adrese. Každý den je pro něho něčím nový. Každý člověk, i vy i on sám. Je vynikající psycholog a nedá se ošálit.

Jeho zkoumavé, pronikavé oči vám vidí až do žaludku. Většinu vašich reakcí zná dřív, než zareagujete. Je mistrem manipulace. Budete vždy tam, kde vás chce mít. Ví, co si myslíte.

Štíří duše je tak široká a hluboká, že zde naleznete snad úplně všechny vlastnosti. Vyžaduje věci v jejich ryzí podobě.

Štír nikdy nezapomíná!

 • Co po něm nechtějte?
  Cokoli, co nechce, protože to stejně neudělá. Jen vás hypnoticky přesvědčí o tom, že to vlastně není to, co jste chtěli. Nechtějte, aby vás veřejně obdivoval.

Může si vás hluboce vážit, a přesto bude zvyšovat nároky.

dNechtějte, aby se nezabýval i ošklivými věcmi a nekladl vám prapodivné otázky.

Všechno, co nabízí tento svět, Štír potřebuje ke svému růstu.

Nic mu nesmí zůstat utajeno. S každým neúspěchem roste.

Tohle neumí nikdo než Štíři a bájný Fénix.

Nechtějte, aby odpouštěl – nedokáže to, dokud nedojde k zadostiučinění.

Dokáže být záludný a jednat za zády. Jeho odplata bývá nelítostná, i  když v hloubi duše soucítí.

Koho ovšem Štír pojal za svého – toho nenechá padnout, i kdyby měl sebe obětovat.

 • Jak vás vidí?
  Štíři milují své rodiče. Jsou neuvěřitelně loajální, ale velice kritičtí. Klidně půjdou a řeknou, že jejich rodič je špatný člověk. Běda ale, jak si to zkusí říct někdo jiný.

Početí, zrození a mateřství pokládají i v dospělosti doslova za svátost.

 • Jaký volit přístup?
  Velmi opatrný. Štír je neodhadnutelný vámi, ale vy jste doslova průhlední pro něho. Nesnáší lež a přetvářku, a přitom je v tom samém mistr. Vždycky bude o krok před vámi. Štíra vychovávejte k poctivosti vlastním příkladem.

Pokud uděláte něco jiného, než co mu předkládáte za správné, bude vás mít za pokrytce a vrátí vám to. Nelžete Štírovi, je to marné. Zapomeňte na odpověď typu „...až budeš starší, povím ti to,“ protože okamžitě usoudí, že odpověď neznáte, jen hledáte alibi.

Odpusťte mu velký zájem o sex již od útlého dětství. Štíří podstata je o smyslnosti. Vždyť vládcem tohoto znamení je sám Pluto.

Je to sexuálně nejpřitažlivější znamení celého zodiaku. Vztahy se Štíry bývají fatální. Někdy i pro rodiče.

Máte-li Štíra – máte celý zodiak. Jiné jméno pro Štíra? OSUD.

V seriálu Dětské horoskopy jste si už mohli přečíst:

   
20.01.2010 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Vivian [*]

  Jo, malý Štír je úžasná bytost, každý den člověka něčím dostane...

  superkarma: 0 09.04.2010, 22:02:33
 2. avatar
  [7] x meggy [*]

  Jo, tak ta ruznorodost to sedi. Mam stiry tri a nekdy mi pripada, zer mam doma celou skolku askolu dohromady. Neodpusti nic, vsechny krivdy si pamatujou, snad i z doby kdyz byli v kocarku. A v prislusnou chvili pripomenou! 

  superkarma: 0 03.02.2010, 21:49:19
 3. avatar
  [6] dazou [*]

  pánajána,  to se mám na co těšit. Dceři je 7, to sebevědomí a mistr ve lhaní, to sedí, odplatu si chystá taky pěkně dlouho.

  superkarma: 0 27.01.2010, 09:15:47
 4. [5] T.J.T. [*]

  Tak tohle mám doma také dvakrát v šestiletém vydání. Je to čím dál tím náročnější. A třeba zrovna zájem o téma smrti je u nich opravdu děsivý. Ačkoli ani zrození neopomíjejí (Velká kniha o matce a dítěti je zajímala jako jedna z prvních) a jsou úžasné chůvičky jakéhokoliv miminko v dosahu. Naprosto to na ně sedí a skutečně nazapomínají. Některé věci mi vyčítají i po dvou letech (což je vzhledem k jejich věku pro mě dost nepochopitelné).

  superkarma: 0 22.01.2010, 12:33:43
 5. avatar
  [4] Avilo [*]

  Malý štír by mě asi děsil (ve smyslu své inteligence, předvídavosti, tajemnosti, sebevědomí..). V dospělosti jim spousta v článku uvedených vlastností zůstává, prohlubují se a z vlastní zkušenosti vím, že s nimi není vždy snadné vyjít nebo se dohodnout. Ale jsou to osobnosti se vším všudy!Sml59

  superkarma: 0 22.01.2010, 12:20:38
 6. avatar
  [3] Teka.teka [*]

  Máme 4-letou štírku, narozenou na heloween a je to veliká komediantka a hlavně zásadová, citlivá a někdy nesmírně krutá. A taky je velikou pravdou že se jí nesmí lhát a moc dobře nám umí vrátit nějaké naše fiasko... Sml22

  superkarma: 0 21.01.2010, 23:06:08
 7. avatar
  [2] Severacka [*]

  Mám doma 2 štírky (2 roky a 2 měsíce jinak mám doma ještě 4 letýho lvíčka Sml33), ta starší to je pometlo, všude vleze, všechno musí prozkoumat.... X-krát přiskříplej palec jí neodradí nepodívat se znova...

  je nedonošená, takže když jsme měli jít domů z porodnice v 6 týdnech, tak muslea podstoupit x-vyšetření a byl tam i odběr krve a ona mi se tom odběru na mě podívala stylem "mámo, cos mi to nechala provádět" a když jsme přišly domů, tak moje máma na ní dělala takový to ťu ťu ňu ňu jako se na miminka dělává a Eliška se na ní prej koukla pohledem, že měla máma pocit, že jí prokoukla skrz na skrz a myslela si něco ve smyslu: "bábo, ty jsi blbá"...Sml52Sml30Sml30.

  Ta druhá se zatím až tak nevybarvuje

  superkarma: 0 20.01.2010, 23:17:14
 8. [1] luckastercou [*]

  Děkuji za krásný článek, pŕesně napsaný na míru mé dceři, nikdy nevím co si myslí a když si myslím, že to vím, tak stejně nakonec zjistím, že to nevím. A to je jí teprve devět, tak jsem zvědavá co mě ještě čeká. Ještě jednou moc děkuji za krásný článek.Sml59

  superkarma: 0 20.01.2010, 21:31:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme