Rodina

Dětská planeta aneb kdo si hraje, nezlobí

Veletrh hraček, her a dětských potřeb Dětská planeta začíná! Neváhejte a o nadcházejícím prodlouženém víkendu se vydejte na výstaviště do pražských Holešovic. Užijete si spoustu zábavy, děti nebudou vědět, s čím si hrát dřív a navíc ušetříte při nákupu vánočních dárků za veletržní ceny.

Už je to tu zas – čas shonu a hektických nákupů v přeplněných obchodech a nákupních galeriích. Ano, je to tak, za šest týdnů jsou tady vánoce a kromě všeho toho krásného, co s sebou každoročně přináší, je to většinou i stres a obavy, zda stihneme nakoupit všechny vánoční dárky a jaké vybrat. Zkusme tomu letos předejít.

dětská planeta

Na veletrhu Dětská planeta se nám tentokrát představí mnoho zajímavých her, hraček a potřeb pro děti. Kromě stálic, jako je např. Lego Duplo, Playmobil, nebo hry od Albi, zde bude (nejen) k vidění i mnoho zajímavých novinek.  

Neváhejte a přijďte si 13.–16. 11. minimálně pro vánoční inspiraci na výstaviště do Holešovic.

A co s dětmi?

Určitě je vezměte s sebou. Na veletrhu je pro ně připraveno mnoho zajímavých akcí a bohatý doprovodný program. A pokud budete chtít v klidu nakoupit dárky a projít si novinky, můžete využít připraveného dětského koutku, kde je dokonce možnost využít služby hlídání dětí. Pro větší děti jsou zde na programu tvůrčí dílny, pro menší herna a pro maminky s nejmenšími dětmi je pak připraveno zázemí, kde mohou děti přebalit a nakrmit. Součástí je i kojící koutek.

Doprovodný program

Během celého veletrhu je připraven bohatý doprovodný program, který spolehlivě zabaví děti všech věkových kategorií. Ve čtvrtek a pátek je to např. Play-Doh Akademie, kde si mohou děti podle instruktážního videa a za účasti výtvarníka vymodelovat třeba zvířátko. V pátek se pak mohou těšit na Michala Nesvadbu z Kouzelné školky a chybět nebude ani skákací hrad nebo překážková dráha. V sobotu se pro změnu ocitneme uvnitř Hasbro města, v jehož čtvrtích se budou plnit zábavné úkoly výměnou za dárky. Zejména dívky pak určitě ocení, že v městečku mají svou čtvrť i poníci My Little Pony a také všichni Furbíci, kluky zas určitě nadchnou Transformeři nebo Autoboti.

Vstupné

 • děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let 50 Kč
 • základní vstupné 150 Kč
 • rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 300 Kč
 • školy a školky včetně doprovodu 40 Kč

čtvrtek a pátek zlevněné vstupné po registraci na www.detskaplaneta.cz 120,- Kč

Ke každé zakoupené dětské vstupence získáte jako dárek panáčka Playmobiláka, který při této příležitosti slaví neuvěřitelné kulaté čtyřicáté narozeniny.

Otevírací doba

čtvrtek a pátek od 10 do 18.00 hod.
sobota od 9 do 18.00 hod.
neděle od 9 do 16.00 hod.

Více informací: www.detskaplaneta.cz

   
14.11.2014 - Děti - autor: Eva Sotonová

Komentáře:

 1. avatar
  [1] bokul [*]

  Byli jsme loni celá rodina a moc se nám tam líbilo. Syn se na akci těšil celý rok, ale nakonec nám to zkazila nemoc. Tak jsme nejeli... Dle fotek na facebooku to byla opět skvělá akce.

  superkarma: 0 17.11.2014, 21:30:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme