Veletrh hraček, her a dětských potřeb Dětská planeta začíná! Neváhejte a o nadcházejícím prodlouženém víkendu se vydejte na výstaviště do pražských Holešovic. Užijete si spoustu zábavy, děti nebudou vědět, s čím si hrát dřív a navíc ušetříte při nákupu vánočních dárků za veletržní ceny.

Už je to tu zas – čas shonu a hektických nákupů v přeplněných obchodech a nákupních galeriích. Ano, je to tak, za šest týdnů jsou tady vánoce a kromě všeho toho krásného, co s sebou každoročně přináší, je to většinou i stres a obavy, zda stihneme nakoupit všechny vánoční dárky a jaké vybrat. Zkusme tomu letos předejít.

dětská planeta

Na veletrhu Dětská planeta se nám tentokrát představí mnoho zajímavých her, hraček a potřeb pro děti. Kromě stálic, jako je např. Lego Duplo, Playmobil, nebo hry od Albi, zde bude (nejen) k vidění i mnoho zajímavých novinek.  

Neváhejte a přijďte si 13.–16. 11. minimálně pro vánoční inspiraci na výstaviště do Holešovic.

A co s dětmi?

Určitě je vezměte s sebou. Na veletrhu je pro ně připraveno mnoho zajímavých akcí a bohatý doprovodný program. A pokud budete chtít v klidu nakoupit dárky a projít si novinky, můžete využít připraveného dětského koutku, kde je dokonce možnost využít služby hlídání dětí. Pro větší děti jsou zde na programu tvůrčí dílny, pro menší herna a pro maminky s nejmenšími dětmi je pak připraveno zázemí, kde mohou děti přebalit a nakrmit. Součástí je i kojící koutek.

Doprovodný program

Během celého veletrhu je připraven bohatý doprovodný program, který spolehlivě zabaví děti všech věkových kategorií. Ve čtvrtek a pátek je to např. Play-Doh Akademie, kde si mohou děti podle instruktážního videa a za účasti výtvarníka vymodelovat třeba zvířátko. V pátek se pak mohou těšit na Michala Nesvadbu z Kouzelné školky a chybět nebude ani skákací hrad nebo překážková dráha. V sobotu se pro změnu ocitneme uvnitř Hasbro města, v jehož čtvrtích se budou plnit zábavné úkoly výměnou za dárky. Zejména dívky pak určitě ocení, že v městečku mají svou čtvrť i poníci My Little Pony a také všichni Furbíci, kluky zas určitě nadchnou Transformeři nebo Autoboti.

Vstupné

  • děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let 50 Kč
  • základní vstupné 150 Kč
  • rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 300 Kč
  • školy a školky včetně doprovodu 40 Kč

čtvrtek a pátek zlevněné vstupné po registraci na www.detskaplaneta.cz 120,- Kč

Ke každé zakoupené dětské vstupence získáte jako dárek panáčka Playmobiláka, který při této příležitosti slaví neuvěřitelné kulaté čtyřicáté narozeniny.

Otevírací doba

čtvrtek a pátek od 10 do 18.00 hod.
sobota od 9 do 18.00 hod.
neděle od 9 do 16.00 hod.

Více informací: www.detskaplaneta.cz

Reklama