s.Oliver

s.OliverNěmecká módní a lifestylová značka s.Oliver na českém trhu rozšířila nabídku o dětské oblečení. Dívčí, chlapecká i dětská móda s.Oliver věkové kategorie 2–14 let je v prodeji na internetu, s exkluzivním zastoupením na Mall.cz. Jedná se o kompletní nabídku dvou produktových řad s.Oliver JUNIOR: Kids (2–6 let) a Boys/Girls (6–14 let). Samozřejmou součástí prodeje na Mall.cz jsou akční a výprodejové ceny. Kromě dětské módy zde pořídíte i klasické produktové řady s.Oliver pro dospělé. Nabídka je pravidelně každý měsíc doplňována o s.Olivernovinky.

Produktový segment s.Oliver JUNIOR přináší ležérní „casual“ styl. Oblečení je ideální pro nošení ve volném čase i třeba do školy a školky. Významnou roli hraje vysoká kvalita materiálů a zpracování, zdůrazněná hravými a veselými barvami i designem. Důležitými kritérii jsou rovněž pohodlnost a odolnost.

 

 

 

Krátká ochutnávka z kolekcí pro zimu 2013/2014: Hitem sezóny je třeba teplákový blejzr

V aktuálních holčičích kolekcích se návrháři zaměřili na téma „nezávislost“, odrážející se v použitých materiálech a detailech s.Oliverprovedení. Objevuje se opraný vzhled, kožené detaily či nýty, třpytky, korálky a mystické potisky. V barvách dominují černá a šedá v základu, doplňují je čisté pastelové odstíny, růžová nebo petrolejová. Trendy je džínovina, splývavé látky, chlapecké střihy, úzké kalhoty a boxy topy. Dále zmiňme efekt záplatování na pleteninách, prvky rocku, prošívané bundy, moderní parky a celou řadu atraktivních doplňků.

Klučičí oblečení charakterizuje přirozenost a neformálnost. Objevují se prvky světáckého stylu z období 40. let. Barvám dominují čisté odstíny v doplnění o neutrální šedou a černou. Modrá a oranžová jsou kombinovány s odstíny zelené, tyrkysovou, červenou či petrolejovou. Přehlédnout nelze kostkované vzory ani dvoubarevné proužky u košil, které se nosí s ohrnutými rukávy. Používají se mixy materiálů, různé aplikace, potisky, hesla, opraný vzhled, nýty, rozparky a další drobné detaily, které z pohledu celku hrají významnou roli. Trendy zůstávají úzké střihy, klasické 5kapsové kalhoty, manšestr či prošívané bundy. Hitem sezóny je třeba teplákový blejzr. Nabídku doplňují šály, šátky, bekovky a další typy čepic.

s.Oliver

Dětská móda věkové kategorie 2–6 let je barevná, veselá, hravá, plná překvapivých detailů.Internetový obchod najdete na www.mall.cz. Pro více informací o značce s.Oliver navštivte www.soliver.cz nebo

s.Oliverwww.facebook.com/s.Oliver.cz.

Reklama