Máme tady ještě jeden čtenářský příspěvek na dnešní téma, který by byla škoda nevydat. Poslala nám ho čtenářka s nickem Tina5 a vyjadřuje v něm názor na dlouhé nehty a profesi lékaře. Podle ní to nějak nejde dohromady.

Milá redakce, dnes je vemi zajímavé téma. Posílám svůj názor, asi čekáte samé opačné. Jako dívka na základce jsem se o delší nehty pokoušela asi jako většina. Ale nemám dar krásných a pevných nehtů, tak jsem se smířila s krátkými, upravenými a čistými nehty.

Přestěhovali jsem se z bytu do domku, najednou je zahrada, zahrádka, kterou miluju a na nehty by stejně nebyl čas a kdyby byl, raději vezmu klubíčka a dělám něco užitečnějšího než nehty, které moc nevydrží.

Po přestěhování jsem tu nikoho neznala a potřebovala jsem děti přihlásit k dětské lékařce. Našla jsem v nejbližším městečku a požádala, zda nás přijme. Ano, nebyl problém. Tak jsem chodili k paní doktroce, starší velice upravené dámě s dlouhými rudými nehty.

O prádzninám omarodila dcera s ušima, naší Mudr jsem se nemohla dovolat, jela jsem tedy do druhého města, kde byla jiná paní doktorka, a velice laskavá sestřička. Což se o té naší nedalo říct. Sice ne tak upravená, dokonce nenalíčená, ale ke mně i k dětem se chovala velice hezky a tak, když jsem čekala miminko a ještě byla u naší paní doktorky, úplně mi přeběhl mráz po zádech, když jsem si představila, že těma dlouhýma rudýma drápama bude sahat na naše miminko.

A tak jsem po narození naší dcerky požádala druhou paní doktorku, zda můžeme přestoupit k ní. Asi to nebylo nejlepší vůči původní paní doktorce, ale myslím, že jsou povolání, kde zrovna dlouhé rudé a trošku zatočené(takže asi vlastní)nehty nejsou to pravé ořechové..

Tina5

Možná by s vámi některé matky nesouhlasily. Když se umí s nehty zacházet, ani dítěti neublíží.

 

Reklama