Styl

Detox pleti erborian – krása ve třech krocích

Jeden, dva, tři. Přesně tolik kroků nám bude stačit k dokonalému pleťovému detoxu s korejskou kosmetikou erborian. Jednička pleť řádně vyčistí, dvojka dokončí čisticí proces houbičkou konjak a trojka probudí pleť jemnou exfoliací.

Sedm léčivých bylinek a jen tři kroky péče zajistí dokonalý vzhled zimou znavené pleti. Řádné pročištění, vyživení a rozjasnění bude viditelné již po první aplikaci. Korejská kosmetika erborian je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Detoxikace již dávno není cizím slovem. Kupujeme detoxikační čaje, zajímáme se o detoxikační kúry, a nově také dbáme na to, aby detoxem prošla i naše pleť. Inspiraci nám mohou poskytnout například Asiatky, jejichž alabastrová pokožka bez jediné chybičky je hlavním tajemstvím jejich přirozené krásy.

Korejská kosmetika erborian v sobě snoubí tajemství přírodních ingrediencí a receptur, které si zde předávají generace žen a také preciznost francouzských výrobních technologií. Nyní si kouzlo těchto receptů můžeme vyzkoušet i my díky báječnému tříchodovému menu pro dokonalou detoxikaci pleti. Ideální je pro detox pleti právě jarní období, kdy se pleť regeneruje po zimě a je dobré ji řádně připravit na léto.

www.marionnaud.cz

 • KROK ČÍSLO 1 - základním krokem dokonalého detoxu pokožky je řádné vyčištění. Zde si dle typu pokožky můžeme zvolit buď olejovou, nebo krémovou bázi.
 • KROK ČÍSLO 2 - druhým krokem k detoxikaci pokožky je řádné dočištění pleti pomocí speciálních houbiček a černého mýdla s dřevěným uhlím, které korejské krásky využívaly již za dob našich prababiček.
 • KROK ČÍSLO 3 - posledním dílkem detoxikačního procesu je jemná exfoliace.

www.marionnaud.cz

   
29.03.2017 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] AmeA [*]

  V naší společnosti máme bylinkové produkty a houbičku bílou i se šňůrkou k pověšení Sml79

  superkarma: 0 29.03.2017, 22:38:49
 2. [3] bobani [*]

  tam nechodím Sml23

  superkarma: 0 29.03.2017, 14:12:59
 3. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Dělám také tak,ale jinými přípravky. Zajímavě vypadají ty houbičky,stály by za vyzkoušení Sml67

  superkarma: 0 29.03.2017, 10:59:56
 4. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 29.03.2017, 00:30:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme