letnany

V sobotu 4.prosince proběhla velmi zajímavá akce v Aquacentru Lagoon Letňany pro děti z dětských domovů a Klokánků „Mikulášská nadílka na vodě". Akci pořádalo občanské sdružení Slunce dětem. Ředitelkou tohoto občanské sdružení je Lilian Fischerová. Ve spolupráci s projektem Aquainfo/Aquaamánie, Amazon Fruit, Chiquita, Darkys, Vero Moda, ConPro, Starbuck a Hero.

Děti měly možnost se zúčastnit vodních soutěží jako je plavání na čas, lovení puků ze dna bazénu nebo plavání na nafukovacích banánech chiquita. Další soutěžní disciplínou bylo sjíždění tobogánu na čas. Děti si také vyzkoušely aquazorbingovou kouli .

letnany

Dětem přišel zazpívat i Ondřej Ruml . Mikuláš, Anděl i Čert přinesli dětem spoustu dárků, kdy Mikuláše představoval Ondřej Ruml, Anděla Nikol Moravcová a čerta Ben Cristovao. Celým odpolednem provázela moderátorka Ester Janečková.

S organizací celého odpoledne pomáhaly modelky a missky Bára Kolářová, Miroslava Košťanová, Gábina Dvořáková a Lucka Váchová - Křížková.

letnany

Velký dík patří aquaparku Lagoon Letňany, který tuto akci pro dětské domovy ve svém aquaparku umožnil, jmenovitě panu Mikyskovi i celému kolektivu zaměstnanců, který se o děti z dětských domovů staral.

letnany

Reklama