Dětský organismus je velmi křehký a s nadcházejícím podzimem bohužel přicházejí i nemoci, jejichž vyléčení si vyžádá užívání antibiotik. Na jednu stranu se po nich malým pacientům uleví, ale bohužel mívají tyto léky i negativní dopady. Naštěstí existuje způsob, jak dětem pomoci. Jakmile začne váš potomek užívat antibiotika, souběžně s nimi mu naordinujte probiotika.

MarťaniAntibiotika patří plným právem k největším objevům moderní medicíny a díky širokému spektru použití se řadí mezi nejpoužívanější léky, které zachránily již miliony životů. Jenže jak to bývá, mají i svá negativa. Ta se týkají bakterií, jež žijí v naší střevní mikroflóře a mají velký vliv na stav naší imunity. Antibiotika totiž ničí všechny bakterie bez rozdílu. Takže zbaví váš organismus nejen těch, které způsobily vaši nemoc, ale „hodných“ bakterií, které náš organismus potřebuje. Tento stav může vést k průjmům, ale podepíše se současně i na stavu naší imunity. Opakované užívání antibiotik pak může vést nejen k dlouhodobým střevním problémům, ale i k bolestem hlavy, alergiím, únavě, kožním problémům a dalším komplikacím.  

Jsou to živé organismy

MarťaniProbiotika jsou živé organismy, které mají schopnost příznivě ovlivnit složení přirozené střevní mikroflóry, a tím přispět celkově k našemu zdraví. Existují dva zdroje probiotik. Prvním jsou zakysané mléčné výrobky, které tento údaj uvádějí na obalu. Druhou skupinou jsou potom doplňky stravy s obsahem probiotik, které se dají pořídit v lékárnách v podobě tabletek nebo kapslí. Probiotika vybírejte pečlivě! Při volbě si všímejte, kolik miliard bakterií přípravek obsahuje. Mezi kvalitní probiotika patří doplněk stravy Marťánci Laktobacily. Vyrábí se moderní patentovanou technologií Probiocap®. Největší výhodou tohoto přípravku je vysoká odolnost před kyselým prostředím žaludku a tepelnými šoky, což umožňuje užívání kdykoliv během dne.

Nepleťte si pojmy

Prebiotika si lidé někdy pletou s probiotiky. Jde však o něco jiného. Prebiotika jsou nestravitelné látky, které stimulují růst a aktivitu některých kmenů střevní mikroflóry. Zjednodušeně řečeno, představují pro probiotické bakterie něco jako živnou půdu a logicky podporují jejich účinky. Nejznámějším prebiotikem je inulin.

Myslete na zdraví dětí

MarťaniDětské zdraví bývá náchylnější než nás, dospělých. Při užívání antibiotik jim proto doplňte potřebná probiotika prostřednictvím doplňku stravy Marťánci Laktobacily. Obsahují čtyři kmeny bakterií, jež jsou běžnou součástí střevní mikroflóry. Přípravek je součastně obohacen o vitamin D, který přispívá k podpoře imunity organismu. Marťánci Laktobacily mají lahodnou ovocnou chladivou chuť a jejich užívání si děti oblíbí. Jedná se totiž o prášek, který si děti nasypou přímo do úst. Není nutné je zapíjet vodou.  

Marťani

 

Více najdete na stránkách o doplňku stravy Marťánci Laktobacily.

Reklama