Zdraví

Děti a pohyb

Nemusíme mít hned hvězdné ambice, našim dětem prospěje, pokud chodí do různých sportovních kroužků nebo přímo na sport, který si vybereme. A tak jim vybíráme fotbal, hokej, házenou… A máme radost, že to naše děti baví.

 

Hodně sportovních aktivit pro děti také organizují základní či střední školy, kam děti docházejí nebo některé firmy. Ti jsou patrony zajímavých akcí, do kterých se velmi rády zapojují jak školy, tak samotné děti.

 

O to, aby naše děti, které hrají fotbal,  byly správně motivovány se letos opět postarala Coca-Cola.

Už počtvrté zrealizovala největší školský fotbalový turnaj, ve kterém  všichni zúčastnění získali krásné ceny. Do této akce se přihlásilo mnoho škol a boj o vítěze byl velmi napínavý.

 

Vítězem  Coca-Cola Školského poháru 2004,  se stal tým ZŠ Školní Neratovice. O výhře nad ZŠ Trávníčkova, Praha rozhodl jediný gól Jakuba Pajkrta. Vítězné družstvo, nejlepší z 1 798 přihlášených škol, získalo hlavní cenu – atraktivní zájezd na EURO 2004, včetně návštěvy utkání ČR - Německo. Víkendový turnaj se hrál za účasti 16 nejlepších družstev na hřištích Tréninkového centra AC Sparta Praha v Praze na Strahově.

 

Právě teď můžete vyhrát pro svého neposedného synka pěkný fotbalový míč, který do soutěže dala Coca-Cola. Neváhejte a soutěžte!

 

 

 

   
22.06.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Adi [*]

  ZŠ Trávníčkova? Tak jsem chodila ...před 14 lety

  superkarma: 0 22.06.2004, 12:50:15
 2. avatar
  [1] Žábina [*]

  dobrá akce .

  superkarma: 0 22.06.2004, 09:30:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme