Příští týden jsme pro vás přichystaly spoustu zajímavého čtení a zajímavá témata. Také v redakci se toho děje hodně. Následujte má slova.

No, odkud začít.  Klára Wimmerová nás na 14 dní opustila. Spolu se svým manželem vyrazila za tetičkou do Kanady. Na naše varování, aby si natrénovala polohu mrtvé, až ji bude chtít sežrat medvěd, nedbala.  Medvědi prý nemají rádi čerstvě ulovenou potravu a maximálně si ulovenou kořist odtáhnou na nějaké chráněné místo a nechají si ji odležet.  Podle zdrojů z Klárčiny domácnosti, které nechtějí být jmenovány, Klárka tuhle polohu večer nenacvičovala a i přes nabádání sebou mrskala. To jsem zvědav, zda se tomu medvědovi v Torontu ubrání.

A tím se dostávám k našemu středečnímu zmatku. Kdyby tady byla Klárka, asi by se to nestalo.  Prostě my jsme včera naplánovali celý týden a úplně zapomněli, že je 28. září státní svátek. Přišla na to náhodou až Dana Haklová, když jí volali její známí, že za ní chtějí příští pátek přijet.

No, když si představím, že to bylo chvilku před tím, než jsem začal psát tenhle text, polilo mne horko a mráz najednou.

Přitom Jakub Kočí si bral na příští týden dovolenou, právě, že má jen 4 pracovní dny a vydává se poustevničit ke koňům.  Takže pokud nyní potkáváte mužskou postavu s bičíkem v jedné ruce a vidlemi v druhé, je to Jakub v tréninku.

Dnes a zítra má dovolenou také Saša Stušková. Před týdnem, když mne o volno žádala, říkala, že ho potřebuje, protože jede na Moravu na vinobraní. Když jsem za ní včera šel a ptal se, kam teda jede, odpověděla, že do Řiti.

Z toho se dá vyvodit několik teorií… že by se tato kovaná Moravačka změnila v pražskou naplaveninu a začala již svým rodným krajem takhle pohrdat, se nám sice nechce věřit, ale znám i jiné příklady křiklavých proměn charakteru.

A obchodní oddělení za mnou několikrát bylo, abych o nich také něco milého napsal a dokonce mi radilo, co.

Vedle toho naše účetní Ivana, ta neprosí, ta leští kliky. Přál bych vám vidět ty proměny chování, když něco potřebuje a když po ní něco potřebujete vy.

Příklad když něco potřebuje: „Radečku, prosím Tě, neměl bys chvilku času?“ (mile se usmívá)

Když po ní něco potřebuju já: „Neotravuj, co zase chceš!“ (výhružně vystrkuje bradu vpřed a mračí se)

Takže to tedy shrnu. Příští týden tu budeme jen já, Saša a Dana. To bude mazec. A v pondělí Daně montují žaluzie, tak tady se Sašenkou budeme mít pré. Smůla, že ve dvou ani na schovku pořádně hrát nejde …

A nyní k tomu, co jsme pro vás připravili na příští týden.


  • V pondělí  24. září Saša Stušková bude zjišťovat, zda se v dobách podzimních uchylujete pod deštník, pod kapuci, nebo chodíte v dešti prostovlasá
  • V úterý 25. září Dana Haklová vyzve k tomu, abyste popsaly vaši nejpernější chvilku v životě.
  • Ve středu 26. září Saša Stušková zapátrá, zda se vám splnil dětský sen ohledně práce. Staly jste se letuškami, lékařkami, baletkami?
  • A ve čtvrtek 27. září se vás v den před svátkem Svatého Václava zeptám, která historická postava našich dějin je vám nejblíže. Koho z našich dějin máte rády a kdo je vám nejsympatičtější.

Věřím, že se vám námi navržená témata líbí. Pokud máte nějaké nápady, tak sem s nimi. Mimoto se můžete těšit na spoustu módy, příběhů i rozhovor s herečkou Sandrou Novákovou.

Tak hezký den!

Reklama