Domácnost

Designové myši: Vyberte si tu, která vám nejlépe padne

myš

myšTo jste bezpochyby právě vy, také máte vkus a volíte dobře vypadající a zároveň neotřelé doplňky, které vám navíc usnadňují život. V dnešní době se v podstatě neobejdeme bez počítače nebo notebooku, proč tedy nezačít praktickým vybavením právě k nim. Stejně jako u kosmetiky a oblečení také v tomto případě je důležitá značka. Spolehněte se tedy na prověřenou společnost, jakou je například Microsoft a pořiďte si novou myš. Výběr té ideální, právě pro vás, se totiž v žádném případě nevyplatí podcenit, důležitý je vzhled i technické vybavení.

Modrá záře

Velmi aktuální jsou myšky vybavené technologií Bluetrack. Funguje na principu modrého laseru, který umožňuje její použití prakticky na všech typech povrchů. Nemusíte se pak už trápit tím, jestli jako podložku využijete koberec, sklo, pracovní stůl doma nebo dřevěný na chalupě pod slunečníkem. Technologie Bluetrack byla vyvinuta pro co možná nejširší využití všude, kde si jen vzpomenete.

Ergonomie pro vaše pohodlí a zdraví

myš

Nespornou výhodou je ergonomické provedení. Jeho cílem je, aby předměty co nejlépe odpovídaly možnostem, případně rozměrům, lidského těla. Ergonomický hlodavec je tedy dokonale uzpůsoben vašemu pohybu. Zajistí vám pohodlí i při celodenní práci, nebudete namáhat ruce, odpadnou také nepříjemné bolesti nebo křeče. Ergonomické myši navíc disponují designem, který umožňuje snadné použití pro praváky i leváky.

Barvy a vy

myšDobám, kdy byly myšky nudné a šedivé, již dávno odzvonilo. Současné modely můžeme směle přirovnat k posledním výstřelkům módy. U Microsoftu si vyberete z celé škály barevných odstínů, ať je to tyrkysová k vaší oblíbené kabelce, trendy růžová k letním šatičkám nebo vždy elegantní černá a bílá. Zkrátka, vybere si dáma, sportovkyně, studentka i školačka.

Přesvědčte se na www.microsoft.cz/hardware

   
14.05.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme