Současným trendem v zařizování interiéru je minimalismus. Nábytkem přeplněné domácnosti nahrazují vzdušná řešení, hladké linie a minimalistické prvky. To se týká i kuchyní, které by měly být vizuálně i funkčně vyvážené, obzvláště pokud tvoří nedílnou součást obývacího prostoru. Kuchyňské spotřebiče už nevybíráme jen podle funkcí, ale i designu. Řada vestavěných spotřebičů Cube společnosti Whirlpool nabízí ideální propojení obojího: unikátní design a nadstandardní funkce.

Kávovar ACE 102

whirlpoolNový plně automatický vestavný kávovar ACE 102 jedním stiskem připraví cappuccino, Latté macchiato nebo café Latté. Díky integrované nádobě na šlehání mléka stačí pouze položit šálek pod trysku a stisknout tlačítko s požadovaným nápojem. Kávovar má jednoduché ovládání pomocí displeje, odnímatelný zásobník na vodu, možnost nastavení jemnosti mletí kávových zrn, množství vody a síly kávy (5 stupňů). Dávkování lze nastavit do jednoho nebo dvou šálků, samozřejmostí je tryska na mléčnou pěnu. Kávovar je možné kombinovat s dalšími spotřebiči, se kterými vytvoří ucelený designový prvek kuchyně. Doporučená maloobchodní cena je 49 990 Kč.

Mikrovlnná trouba AMW 834 IX

whirlpoolMikrovlnná trouba AMW 834 IX v designu Cube se zapuštěnou rukojetí a zamačkávacími tlačítky je vybavena inteligentní technologií 6. smysl, přehledným Jet menu displejem s přednastavenými recepty a mnoha dalšími chytrými programy, například Steam (vaření v páře), Gril či Crisp (zapékání nebo pečení pizzy). Design podtrhují výrazné ovládací prvky. Nerezový povrch zůstává dokonale lesklý díky bezotiskové úpravě. Doporučená akční cena je 19 990 Kč.

Trouba AKZM 655 IX

whirlpoolNerezová trouba AKZM 655 IX je také v designu Cube a stejně jako zmiňovaná mikrovlnná trouba je vybavena zapuštěnou rukojetí a ovládaná pomocí zamačkávacích tlačítek. Samozřejmostí je také bezotisková úprava, která zabrání nevzhledným otiskům na dvířkách. Troubu je možné nastavovat za pomoci ovládacího panelu s elegantním černobílým displejem. Technologie trouby nabízí přehledný Jet menu displej a inteligentní technologii 6. smysl. V menu je uloženo 30 přednastavených receptů pro dokonalé vaření. Doporučená akční cena je 18 990 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.whirlpool.cz

 

Reklama