Zdraví

Děsí mě moje sny!!!

 

 

Už jako malá holčička jsem měla extrémně živé sny. Dodnes si pamatuji, jak se mi zdálo o mé milované panence Věrušce… Hrála jsem si na písku a panenka seděla na lavičce. Pozorovala mě skleněnýma očima a já jí vyprávěla, co dnes uvařím k večeři, co ještě musím nakoupit, kdy dorazí domů tatínek.

 

Pamatuji se, že jsem v tom snu zvedla hlavu, abych opět něco moudrého své panence řekla, ale panna nikde. Hrozně jsem začala plakat a proplakala jsem se až do procitnutí. Maminka mě tehdy uklidňovala, že to byl jen zlý sen… Jenže já během týdne tuto svoji milovanou panenku skutečně ztratila.

 

A tento sen, který jsem vám nyní vyprávěla, odstartoval moji můru, která mě provází již 21 let.

Mám sny jako každý z vás. Mám i opravdu hodně, hodně živé sny – na tom není nic až tak podivného. Jenže pokud mám já takto živý sen, do týdne, maximálně do 14 dní se onen sen vyplní.

 

Vyplní se vždy. Bez výjimky.

 

A to je to, co mě unavuje, děsí, trápí. Vše zlé, co mě má potkat, se mi nejprve zobrazí ve snu a pak to zasáhne můj život. A já už nechci, abych o všem hrozném věděla dopředu!

 

Když se mi zdálo, že se můj kamarád zabil na motorce, udělala jsem maximum proto, abych mu zachránila život. Donutila jsem ho k tomu, že na motorku po onom hrozném snu nesedl. Nesedl ani na motorku jako spolujezdec… myslela jsem, že díky tomu, že vím, co čeká mě, či někoho, koho mám ráda, mohu ovlivnit osud.

Nemohu.

Onoho kamaráda srazila motorka ve chvíli, kdy přebíhal silnici.

 

Můj varovný sen mu nedokázal zachránit život… Tak proč tedy takovéto sny mám???

Nechci je! Nechci, abych věděla dopředu, co se stane a nemohla s tím něco udělat! A věřte mi, snad tisíckrát jsem se snažila změnit to, co se mi zdálo. Nikdy, nikdy se mi to nepovedlo.

 

Lékař mi dal utišující léky, prý se jedná o stres. Hahaha. Nenechá si vysvětlit, že tyto sny mám již od dětství a že mě provázejí celý můj život. Nevěří mi.

 

Skončím na psychiatrii? Bojím se komukoli již svěřit s tím, co v noci prožívám. Po reakci lékaře již nemám odvahu řešit tento problém s odborníkem, ale na druhou stranu se těch snů chci zbavit!!!

 

Jen nevím, jak na to….

Občas už se bojím i usnout… trnu hrůzou, že zase ráno budu vědět, co mě čeká a nemine.

 

 

   
04.07.2005 - Zdraví - autor: Sabina

Komentáře:

 1. avatar
  [17] Ijka [*]

  Taky mám věštecké sny. A taky je nenávidím. Strašně ráda bych měla bezesné noci, ale bohužel...kdybych si je aspoň nepamatovala. Ale zdají se mi i sny, které věští radost, nějakou dobrou událost.Tak se mi to aspoň kompenzuje. A pak se mi zdají sny, které jsou tak šílené svým obsahem, že jsou spíš k smíchu

  superkarma: 0 07.07.2005, 08:21:59
 2. avatar
  [14] murena [*]

  Těžko se mi na to odpovídá,moc se v tom nevyznám,ale mám kamarádky bílé čarodějnice,ty by ti uměly poradit.Mohu ti dát na ně kontakt,když budeš mít chuť a odvahu,tak se ozvi ...

  superkarma: 0 05.07.2005, 00:59:42
 3. avatar
  [13] Mirrule [*]

  Já bych rozhodně tyto problémy řešila spíše s někým kdo se zabývá duchovnem, minulými i budoucími životy, karmou, alternativní medicínou... apd....Co to nejdříve zkusit kineziologií? Meditací ....třeba tě toho nikdo nezbaví, ale pomohou ti pochopit, proč se ti to děje a co tě to má naučit.....Nic se neděje bezdůvodně.....To je moje rada..hodně štěstí...

  superkarma: 0 04.07.2005, 23:02:06
 4. avatar
  [12] kubikm [*]

  já si myslím, že se s tím nic udělat nedá...prostě je třeba, aby se s tím vyrovnala...ale možná se přihlásit do nějakého kursu - jako reiki a pod...poradit se s někým na tzv. šestý smysl

  superkarma: 0 04.07.2005, 18:58:59
 5. avatar
  [11] kemy [*]

  nevim, co ti poradit. je mi tě líto. musí to bejt unavující a zlý, ale žábina má asi pravdu..

  superkarma: 0 04.07.2005, 17:58:51
 6. avatar
  [10] Žábina [*]

  je to sice trochu hrůzostrašný, ale myslím že ti nezbude nic jiného než se s tím naučit žít...jako lidi co mají dar léčitelství, někdo to taky nechce, ale nic s tím neudělá
  zkus to obrátit ve svůj prospěch, přeju hodně

  superkarma: 0 04.07.2005, 17:19:16
 7. avatar
  [7] Meander [*]

  Já tomu nevěřím, to jsou Akta X

  superkarma: 0 04.07.2005, 16:36:29
 8. avatar
  [6] Kekka [*]

  Teda z toho jde strach. Též se přikláním k hypnóze. Moc podvědomí je obrovská a třeba zrovna touto metodou zjistíte, příčinu.

  superkarma: 0 04.07.2005, 16:29:13
 9. avatar
  [4] Čárina [*]

  Napadla me taky hypnoza, treba by te odblokovala ...

  superkarma: 0 04.07.2005, 16:12:47
 10. avatar
  [3] Tanzi [*]


  Jsi věřící člověk??
  Pokud ano šla bych do kostela a zkusila si promluvit s farářem.
  Třeba ti pomůže.
  Já sice věřící nejsem, ale už jsem o něčem podobném četla.

  superkarma: 0 04.07.2005, 16:08:38
 11. avatar
  [1] alušenka [*]

  brr, tohle se stává mojí ségře, jakmile se jí zdá o 2 nevěstách, někdo zemře, naposledy to bylo před rokem, zemřela babička a ségřin spolužák, náhoda? nevím

  co zkusit hypnózu?

  superkarma: 0 04.07.2005, 15:55:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme