Zdraví

Deset typů matrací pro příjemný a pohodlný spánek

SNOOZE značkové spaní je česká firma, která se specializuje na výrobu a prodej matrací nejvyšší kvality. Matrace mají vysoké užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Sortiment matrací zahrnuje širokou škálu materiálů.

Název matrace je většinou složený ze dvou jmen – to znamená, že daná matrace je sestavena ze základní (klasické) a roznášecí (tenké) matrace. Obě matrace jsou položeny na sobě, nejsou lepené a jsou umístěny v jednom potahu. Toto řešení je šikovné – roznášecí matraci můžete umístit z jedné nebo druhé strany matrace a přizpůsobit si tak ležení „podle sebe“.

matrace

Všechny matrace můžete vyzkoušet ve firemních prodejnách v Olomouci, Frýdku-Místku a Otrokovicích.

Carmen Anne

Kvalitní matrace Carmen Anne nabízí „čtyři matrace v jedné“. Vrstva paměťové pěny není lepená, a tak ji můžete umístit na měkčí nebo tvrdší stranu matrace nebo zvolit variantu bez paměťové pěny.

matrace

Gina Ella

Matrace Gina Ella je velmi pohodlná matrace – povrch matrace tvoří vysoká vrstva paměťové pěny (6 cm).

matrace

Lady Queen

Lady Queen je 7-zónová matrace ze značkové studené pěny Premiocel a paměťové pěny Premiocel Memory. Matrace se nabízí ve třech tvrdostech. Matrace nabízí optimální podpěru těla a vysoký stupeň pohodlí.

matrace

Siesta Magic

Siesta Magic je luxusní latexová matrace. Povrch matrace tvoří unikátní latexová pěna Latex Pearl s gelovými kuličkami – matrace zajistí optimální podpěru těla, vysoký komfort a má i výtečné termoregulační vlastnosti.

matrace

Dania Magic

Matrace Dania Magic je matrace vyrobená ze tří typů materiálů - pěny DUREN, latexu a na povrchu je použitá pěna Latex Pearl s gelovými kuličkami. Matrace je velmi elastická a má vyšší nosnost.

matrace

Princess Gala

Pružinová matrace Princess Gala obsahuje až tisíc taškových mikropružinek (podle rozměru). Povrch matrace tvoří antibakteriální studená pěna Premiocel Medico. Matrace zajistí optimální bodovou podpěru těla a má i výtečné hygienické vlastnosti.  

matrace

YOKO Star

Ortopedická lamelová matrace Yoko Star představuje individuálně nastavitelný matracový systém. Matraci si můžete nastavit podle váhy. Yoko Star nabízí správnou podpěru těla při ležení i výbornou prodyšnost celého lůžka.

matrace

YOKO Comfort

Ortopedická lamelová matrace Yoko Comfort představuje individuálně nastavitelný matracový systém podle váhy a výšky spáče. Nabízí možnost změny tvrdosti matrace v průběhu užívání – až do jednoho roku od zakoupení si můžete změnit tvrdost matrace zcela zdarma. Systém Yoko nabízí anatomicky správnou podpěru těla při ležení a výtečnou prodyšnost celého lůžka. 
matrace

Regina Mary

Matrace Regina Mary nabízí pevnější podpěru těla při ležení. Povrch matrace tvoří tenká vrstva paměťové pěny. Matrace je vhodná také do rozkládacích postelí.

matrace

Krycí matrace Anne

matrace

Krycí matrace Anne z viscoelastické (paměťové) pěny Premiocel visco  má výšku cca 4 – 6 cm (dle typu potahu). Matrace je určena pro položení na stávající matraci. Krycí matrace zvýší komfort a pohodlí stávající matrace – je tedy např. vhodná v případě, že vaše matrace je příliš tvrdá.

matrace

SNOOZE značkové spaní www.znackove-spani.cz.

   
19.11.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Héňa [*]

  my máme dormeo a fakt dobrý.

  superkarma: 0 30.11.2015, 21:52:48
 2. [4] Sluníčko sedmitečné [*]

  Viem ktoré matraca nestrácajú nápad. Sú dokonca v akcii, môžete ich kúpiť za super ceny - matrace akcia.

  superkarma: 0 26.11.2015, 12:15:04
 3. avatar
  [3] Kadla [*]

  Koukla jsem na jejich nabídku, protože právě přemýšlím o koupi nové postele: matrace mají drahé, postele tak nějak bez nápadu....

  superkarma: 0 19.11.2015, 12:16:21
 4. [2] maxipes [*]

  Rozdíl mezi madracemi je velký a tak mezi nima tápám.Sml31

  superkarma: 0 19.11.2015, 11:52:42
 5. [1] bobani [*]

  mám nové

  superkarma: 0 19.11.2015, 09:35:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme