Dnes jsem pro vás připravil denní soutěž a otázku jsem opět zašifroval. Tedy zašifroval, však posuďte samy.

Jsem zvědavý, vím, že jsem to dnes udělal těžké. Tedy těžké jak pro koho. Je u nás spousta lidí, kteří by si na to šáhli a hned by věděli, na co se vás ptám.

Nápověd tedy stačilo. Pusťte se do toho a za chvíli máte hotovo. Tady je otázka:

num J ak se jmenoval herec, kterého našli oběšeného v hotelovém pokoji v numBangkoku. numByl nahý a smyčku měl ovázanou nejen kolem krku, ale i kolem penisu.

Odpověď na ni, ne otázku samu, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 19. 7. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 20. 7. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.

Přeji příjemnou zábavu!

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

 

Reklama