Vztahy

Deníček náctileté Mirisky

Zdravím všechny ženy-in,
 
jsem moc ráda, že se Vám můj první příspěvek líbil a tak posílám pokračování (opět v původní verzi bez opravy hrubek).
 
miriska
 
11. 4. 1997
Dnes jsem byla u ředitele, kvůli sousedům. Povolili mě nervy a prostě jsem se tam rozplakala. Ach Broňo, proč jsem tak citlivá. Je to kvůli Tobě? Tento týden jsem tě 2x potkala. Já tě prostě miluju.
S třídním se něco stalo, pojedeme na výlet. Hurááá!
V sobotu a neděli jsem kvůli Broňovi i brečela. Proč jsem se musela zamilovat do zadaného kluka? V hlavě mám zmatek, pořád myslím na Broňu, Honzu, Lukáše, Davida a Mirka (pozn. tak tomu říkám zmatek :oD). A také Tarylla. Povedlo se mě odeslat mu vzkaz přes internet. Jsem moc ráda.
V poslední době jsem unavená, ospalá a často mě bolí hlava. Chce se mě brečet a nemám ani chuť žít.
 
17. 4. 1997
Dnes jsem v tělocviku necvičila, protože jsem nachlazená. Ale konečně jsem se před Lukem zmínila o mém románu. Liba měla úraz a tak já a Tereza jsme s ní šly  do nemocnice. Měla rozseklou bradu, ale zašili jí to a už je to dobré. Aspoň jsem se vyhnula zbožíznalství, měla jsem být vyvolaná. Taky pokračuju v psaní románu, už mám vymyšlenou zápletku.
V úterý jsem viděla Broňu. Dnes jsem potkala Toma, Honzu a dostala jsem jedničku z podnikovky. A zítra máme supl z účta. Od té doby, co si mě ředitel pozval do ředitelny kvůli sousedům, mám strach, že mě v UCE zesměšní.
Na dnešek se mi zdál nádherný sen: Šla jsem kolem jezírka a sedla si do stínu. Sestra byla s ostatníma ve vodě. Najednou se u mě z vody vynořil kluk - nádherný, ale neznámý - a chtěl, abych šla do vody. Ale já nechtěla, neměla jsem plavky a v jeanách do vody? Ale on se nedal a řekl, že za to srdíčko, co mi dal v tanečních, si to zaslouží. Já se také nedala a odpověděla, že kdyby to řekli všichni, od kterých jsem dostala srdíčko, tak kam bychom se dostali. Najednou po vodě připlulo srdíčko probodlé šípem z lístků ze stromů. On do něj šťouchl prstem a zničil ho. A já řekla: "Proč to ničíš, vždyť je to tak nádherné." A pak on vylezl z vody a lehl si těsně vedle mě. Kolem nás proběhla sestra a řekla něco jako Jů. My jsme se dívali navzájem na sebe a povídali si a najednou mě políbil. A dlouze jsme se líbali. Byl to fakt krásný sen.
V pondělí za mnou přišla Helena a byla celá šťastná. Kluk, který se jí hrozně líbil, jí oslovil. Viděla ho jet v autě, když přecházela ulici. Auto zastavilo a on běžel za ní. Řekl jí, že se mu už dlouho líbí, ale že až teď se odvážil ji oslovit. Vyměnili si telefony a on řekl, že ji chce někam pozvat. Včera nebyla doma a tak si myslím, že spolu někam vyrazili. Závidím jí. Je to romantické. Taky bych chtěla něco takového zažít.
Včera jsme byli v kině. I Bojkovice = Mirek. Těšila jsem se na něj. Je pořád stejný, takový nesmělý. Ten film byl docela pěkná blbina, ale sem tam sranda (pozn. tomu říkám recenze!). Pak jsme šli s holkama na Corso a dali si čaj. Vedle nás seděl Honza a ta jeho, podle ostatních né moc hezká holka, a drželi se za ruce a měli oči jen pro sebe. Musela jsem se držet, abych z tama neutekla!
Z úterý na středu se mě zdál krásný  a dost dlouhý sen o Taryllovi. Chtěl si mě vzít. Ale když ještě nemám 18!:o( Byl krásný, ale nej bylo, když jsem vešla do koupelny a on tam stál jen s osuškou kolem pasu. Já řekla sorry a odešla do kuchyně. Když přišel také, ptala jsem se, jestli chce  k snídani vajíčka a on na to: "Já chci tebe!" objal mě kolem pasu a líbali jsme se. Vešli Taj a TJ (pozn.ostatní členové 3T-Taryllovi bratři). Teda nejdřív Taj a říká: "Já chci taky pusu." A tak jsem šla k němu, že mu dám pusu na líčko, akdyž přišel TJ. Po ránu vypadal hrozně komicky a tak jsem se začala smát. Dala jsem jim oběma pusu na líčko.
 
19. 4. 1997
V rádiu jede písnička Un´break my heart od Tony Braxton a mě je smutno, protože nikoho nemám. Chtěla bych někoho, kdo by mě měl rád a já zas jeho.
Včera jsem viděla Broňu, seděl na motorce, měl helmu. Slušelo mu to.
Tereza chodí s klukem, který se taky jmenuje Broňa. A tak jsme se shodli, že je to nádherné jméno.
Včera přišla Helča jak jsme se domluvili a s ní jsem se shodla, že kluk z klipu k písni Saturday night od Sweezer je škaredý a podobný holce, která soutěží s Lori (v tom klipu).
 
18. 5. 1997
V pátek bylo zase poslení zvonění. Dostala jsem kytičku a namalovali mě srdíčko na ruku, nebo spíš namaloval, takový hezký čtvrťák. Měli perfektní zvonění, byli za hipízáky. Taky jsme šli do kina na Radka Johna. Byli tam i bojkovičáci. Potkala jsem Mirka, řekla jsem mu ahoj a sedla si před něho. Radek John byl tak dobrý, že jsem si s Mirkem zapomněla povídat. Ale cestou do školy se po mě ohlížel.
Všichni viděli nebo potkali Broňu jen já ne.
Dneska jsem byla přímo nadšena z ESA. Michael Jackson je na 1. místě.
Už se těším na výlet, kéž by jeli i bojkovičáci!
 
25. 5. 1997
Máme pořád supl. Protože jsem se v angličtině nudila, padl můj zrak na plán evakuace při požáru a napadlo mě, kdo by mě zachránil, kdyby hořelo. Mirek ne, Broňa ne, Honza ne.
Bylo mě z toho smutno a tak jsem se jen tak z blbosti zeptala Omelky, jestli by mě zachtánil, prý jo. A pak jsem se zeptala Lukáše S. a ten řekl, že samozřejmě ano. Z toho jsem měla radost (pozn.jak málo stačí ke štěstí!). Pak jsem ale řekla něco, co jsem neměla. Že bych se mohla zeptat "indiána". Holky toho využily a vsadily se, že mu to neřeknu, každá o 5,- Kč. Tak teď, když ho potkám, mu za 1) musím říct INDIÁNE, 2) zeptat se ho, jestli by mě zachránil (trapas - má holku), 3) musí to slyšet aspoň polovina holek, které se vsadili, no a za 4) nesmím říct, že je to sázka.
 
5. 6. 1997
Dnes byl perfektní den. Měli jsme místo zbožíznalství ekonomiku a včera jsme taky měli supl (místo ZBO, CJL), písemka z angliny se mě povedla. Všecko vychází. O velké přestávce, když jsme měli jít do těláku, jsem uviděla indiána. Dělala jsem jakože ho nevídím, ale holky si ho všimli. Seděl tam sám a tak jsem se nadechla a šla k němu. Zavolala jsem HEJ INDIÁNE. Zvedl hlavu a já na něj vychrlila: "Můžu se tě na něco zeptat?" Celou dobu jsme se dívali z očí do očí. Odpověděl:"Hm." "Zachránil bys mě, kdyby hořelo?" Indián se zarazil a říká:"Co blbneš?" Cítila jsem se hrozně trapně. Ale dodala jsem :"Tak jo, nebo ne?" Pořád jsme si hleděli do očí a on tichým hlasem odpověděl "jo". Na to jsem řekla:"Dík, to jsem chtěla vědět." a šla jsem s holkama ven. Řekla jsem to Mirce, Zdence aj. A ty byly naštvané, že to neviděli. Každopádně jsem vyhrála sázku. I když se mi pak po cestě třásly ruce. Jak mě řekla Radka, indián šel za náma. A prý se pořád usmíval a kroutil hlavou. Radka nechápala, s jakým klidem jsem mu to řekla.
V pondělí jsem byla na závěrečné a byl tam i indián. To že měl mastné vlasy už mi nevadilo. Ale když si při rychlé písničce rozpustil culík a začal mlátit hlavou jak na rockovém koncertu a skákat jak pominutý, chechtali jsme se s Mirkou jak blázni.
Zítra jdem se školou do kina, nějaká akce zdarma, a možná tam budou i bojkovičáci, tzn. Mirek. HURÁÁÁ. Život je tak krásný!!!!
 

Díky, Mirisko!
I pro vaše deníčky je tady mail:
 
Ï vy můžete za svůj příspěvek získat zajímavou cenu. Dnes třeba knihu!
   
23.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [21] elephant [*]

  miriska: tak to je vrchol, hele nejsi můj klon, já taky chodila na akádu, akorát někde jinde
  určitě pokračuj.....chci vědět co bude dál

  superkarma: 0 24.05.2005, 08:27:49
 2. avatar
  [19] Lenika [*]

  hele nejsi náhodou z Moravy? Bojkovice znám velmi dobře . Jinak za 14dní jedu k rodičům, takže vytáhnu deníčky a určitě se taky pobavím

  superkarma: 0 24.05.2005, 07:09:02
 3. avatar
  [17] Zuzana N. [*]

  super čtení....

  superkarma: 0 23.05.2005, 19:55:42
 4. [15] katynkaa [*]

  To by mě zajímalo kolik ti v tý do bě bylo??Já si psala takovej deníček když jsem byla v šestý třídě:-)

  superkarma: 0 23.05.2005, 18:14:32
 5. avatar
  [14] stenla [*]

  Miriska, stal sa Broňa tvým manželem?

  superkarma: 0 23.05.2005, 17:37:20
 6. avatar
  [13] kemy [*]

  hustýýýýýýý

  superkarma: 0 23.05.2005, 17:29:33
 7. avatar
  [12] Landriel [*]

  To je super, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...
  P.S. dost mi to připomíná, co jsem si v těch letech psala já...

  superkarma: 0 23.05.2005, 17:01:13
 8. [10] xenie [*]

  "V hlavě mám zmatek, pořád myslím na Broňu, Honzu, Lukáše, Davida a Mirka "

  superkarma: 0 23.05.2005, 15:25:01
 9. avatar
  [7] koza roza [*]

  Supr,taky mě zajímá pokračování

  superkarma: 0 23.05.2005, 14:56:13
 10. avatar
  [6] NANYNKA [*]

  čte se to jedním dechem...pokračuj!

  superkarma: 0 23.05.2005, 14:53:34
 11. [5] Pavla_b [*]

  Nádhera A ty poznámky autorky po letech jsou super Já chci další pokračování, začínám být napnutá, jak to s Broňou dopadne:-))

  superkarma: 0 23.05.2005, 14:39:34
 12. avatar
  [3] stenla [*]

  Máš talent! Som fakt rada že si sem dala pokračovanie, hneď mám popri učení lepšiu náladu

  superkarma: 0 23.05.2005, 14:33:08
 13. avatar
  [2] Laliari [*]

  paráda

  superkarma: 0 23.05.2005, 14:18:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme