Snídaně

Den plný jahod a energie

V minulých týdnech jste se mohly zapojit do soutěže o krásnou výhru. Touto výhrou byla účast na dopoledni plném aktivit ve známém pražském fitness centru ve smíchovském Holmes Place.

bebe

Pro dvacet z vás, které vyhrály, byl připraven skvělý program. Aquaerobic, cvičení na Power Plate, jahodový raut a relaxace ve Spa části Holmes Place, kde jsou sauny, páry a vířivky.

bebe

bebe

O akci byl velký zájem, během dvou hodin po vyhlášení výsledků jsme měli potvrzenou účast od prvních dvaceti vybraných čtenářek. Sešly jsme se podle plánu v sobotu ráno a skvělá akce mohla začít! Rozdělily jsme se na dvě skupinky, které se v průběhu dopoledne vystřídaly v bazénu a na Power Plate. Měly jsme k dispozici výborné trenéry, a to jak na Power Plate, tak na aqua aerobik. Speciálně fitness trenér na Power Plate byl velmi komunikativní a cvičení s ním bylo zábavné a inspirativní.bebe

Akce se zúčastnila také paní nutricionistka Karolina Hlavatá. Byla čtenářkám dispozici během celého dopoledne, probírala s nimi jejich problémy, týkající se váhy a správné výživy. Změřila jim podkožní tuk, vypočítala BM index. Byla to jedna z jejích posledních akcí, protože se jí v srpnu narodí miminko. Přejeme jí za Ženu-in hodně štěstí a krásné zdravé miminko!

bebe

Celá akce končila v relaxačním centru Holmes Place. Byly zde připraveny krásné ovocné mísy, ženy si mohly dát jahodový koktejl. A hlavně mohly relaxovat! Sauna, pára, vířivka - vše bylo k dispozici a všechny si to náramně užily.

Záštitu nad celou akcí měla značka Bebe Dobré ráno a její jahodová novinka, kterou mohly účastnice akce na místě ochutnat.

bebe

 

Vyzkoušejte BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem
Chcete si dopřát jahody, jogurt a ještě k tomu stejně zdravé celozrnné cereálie? bebeMáme pro vás tip. Vyzkoušejte BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem. Unikátní na novém BeBe Dobré ráno je to, že obsahuje jogurt s živými jogurtovými kulturami a jeho část tvoří opravdové jahody! Právě tato unikátní kombinace jahodového jogurtu a celozrnné sušenky, vám dodá potřebnou vlákninu, vitamíny a minerály. Naše doporučení na dobrou a vyváženou snídani je: BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem, nápoj - nejlépe mléko a kousek ovoce.

 

Čtěte také...

Známe vítěze 150000 Kč od BeBe!

   
07.07.2009 - Zajímavosti - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] femme [*]

    měla jsem štěstí, že jsem byla mezi vylosovanými Sml67 bylo to všechno super Sml59 odcházela jsem odtamtud dost unavená, takže moje první cesta doma od dveří vedla na sedačku, kde jsem cca na hodinu umřela Sml52

    superkarma: 0 07.07.2009, 14:26:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme