.

Den otců oslavte se svými ratolestmi v sobotu na Bobovce!

Cestování

Den otců oslavte se svými ratolestmi v sobotu na Bobovce!

Bobová dráha

Bobová dráha Prosek, první a jediná bobovka v Praze, chystá na tuto sobotu 22. května speciální akci - oslaví Den otců! Pro všechny pyšné tatínky a dědečky, kteří chtějí zažít spoustu zábavy, je připravené speciální zvýhodněné vstupné pro otce s dětmi. Tím ale legrace zdaleka nekončí - kromě jízdy na bobové dráze se tatínkové s ratolestmi mohou vyřádit na velké autodráze, v lanovém centru, na lanové skluzavce, nafukovacích atrakcích či dětském hřišti. Komu vyhládne, pro toho budou připraveny vybrané lahůdky a speciality na grilu a pro doplnění vitamínů a osvěžení bude pro děti zdarma k dispozici ovoce. Dopřejte tuto sobotu maminkám a babičkám trochu odpočinku a klidu a přijďte se vydovádět na Bobovku! Den otců budeme slavit od 11 do 16 hodin. Těšíme se na Vás!

O bobové dráze Prosek

Bobová dráha v nociBobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 1 km, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost téměř 60 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720 stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup" a další). Boby jsou vybaveny velice účinnou brzdou, která je schopna bob zastavit i při maximální rychlosti na několika málo metrech. Bobová dráha na Proseku splňuje všechny bezpečnostní normy i opatření požadovaná výrobcem Josef Wiegand, GMBH, který podobné dráhy dodává do stovek areálů po celém světě.

Na dráze mohou bez doprovodu rodičů jezdit děti od 8 let, mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu. Pro děti do 12 let provozovatel doporučuje bezpečnostní helmu, kterou půjčuje zdarma. Otevřeno je denně od 12 do 20 hodin, o víkendech a svátcích dokonce až 10 do 22 hodin, od 19. dubna denně 10 - 22 hodin.

   
21.05.2010 - Tipy - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme