Novinky

Den matek se blíží, už máte dárek pro svou maminku?

V neděli mají svátek ženy, kterým vděčíme za vše – naše milované maminky. Rozhodně si tento den poznamenejte do svých diářů a obdarujte svou maminku něčím pěkným, co jí udělá radost. Třeba voňavými produkty do vany. Ty nabízí společnost Lush a ručíme za to, že své drahé mámě uděláte tímto velkou radost.

sd
Sunflower koupelová pěna - Proměňte svou lázeň ve Van Goghovo plátno plné zářivých barev, slunečnicových okvětních lístků a povznášející silice ze sicilských citronů, která rozjasňuje a tónuje pokožku.

sd
Pro nejlepší maminku na světě! Je čas, aby si užila zasloužený oddech a rozmazlování s tímhle štědrým dárečkem překypujícím květinami a samotným jarem. Obsahuje: Sakura koupelová bomba; Sunflower koupelovápěna; Ladybird koupelová pěna, Yummy Mummy krémový sprchový gel; Respect Your Elders mýdlo; Love and Light krém na ruce 100ml.

sd
Dva báječné rozkošnické produkty do koupele v tomhle dárečku je potřeba vychutnat v absolutním klidu a pohodě.Obsahuje: Rose Bombshell koupelová bomba; A French Kiss koupelová pěna

sd

Pět báječných rozmazlujících koupelí čeká na maminku, která rozbalí tenhle krásný dáreček. Obsahuje:Intergalactic koupelová bomba; Twilight koupelová bomba; Guardians of the Forest koupelová
bomba; Yoga Bomb koupelová bomba; Rose Bombshell koupelová bomba.

sd
Tři úžasné a pečující produkty zabalené v krásném indickém Khadi papíru potěší (nejen) každou maminku.
Obsahuje: Beautiful sprchový gel, Sunrise mýdlo, African Paradise tělový kondicionér

sd
Ladybird koupelová pěna - Tenhle přátelský brouček si vás chce vzít pod svá křídla a dopřát vám báječnou květinovou lázeň plnou sladk silice z pelargonie. Troška silice z máty peprné dodává téhle květinové směsi mentolový nádech a pomáhá takosvěžit vaše tělo i mysl.

sd
Rose Bombshell koupelová bomba - Láska je slepá... Což je škoda, protože tahle bomba s úchvatným květinovým triem - okvětními plátky ze žlutých růží, růžovou absolue a růžovou silicí - opravdu stojí za podívanou. Zatímco šumí, uvolní krásné okvětní plátky a sladký obláček silic ze sicilských citronů a pelargonií.

ds
Flutterby koupelová pěna - Relaxujte v lázni s uklidňující tonkou a silicí z brazilských pomerančů. Tenhle lahodný motýlek vám přinese na svých křídlech spoustu nádherných květinových bublinek voňavých po pelargoniích.

Mnohem více voňavé inspirace naleznete na www.lush.cz

 

   
05.05.2016 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] kobližka [*]

  38riki — #4 Ale nic nehrotíme,vidíš snad usmívajícího smajlíka...Jistě,inspirace je krásná věc,ale té češtiny tu fakt ubývá,to nepopřeš.

  superkarma: 2 05.05.2016, 21:51:38
 2. avatar
  [4] 38riki [*]

  enka1 — #1 kobližka — #3Myslím, že tyhle cizojazyčné cedulky můžou stejně dobře posloužit jako motivace tomu, kdo by měl zájem něco takového svojí mamince napsat, česky samozřejmě. Zas zbytečně nehroťte.Sml54

  1. na komentář reaguje kobližka — #5
  superkarma: 0 05.05.2016, 20:43:39
 3. avatar
  [3] kobližka [*]

  enka1 — #1 Ach...my trapní obrozenci tu nemáme šanci Sml32

  1. na komentář reaguje 38riki — #4
  superkarma: 0 05.05.2016, 20:36:28
 4. avatar
  [2] marianaant [*]

  enka1 — #1Taky si to říkám.Žijeme v Česku, nebo ne?

  superkarma: 0 05.05.2016, 19:58:53
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Už jen vzpomínkuSml7

  A nebyly by balíčky s prostým a českým: Díky Ti mamino apod?Sml80

  1. na komentář reaguje marianaant — #2
  2. na komentář reaguje kobližka — #3
  3. na komentář reaguje 38riki — #4
  superkarma: 4 05.05.2016, 15:24:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme