Cestování

Den duchů v perníkové chaloupce

Vezměte děti na výlet do perníkové chaloupky pod hradem Kunětická hora u Pardubic. Její dveře se výjimečně otevírají v den státního svátku 17. listopadu od 9. do 17. hodin. Slaví tady totiž den duchů.

Prohledejte své šatníky, vyhastrošte se jako strašidla a přijeďte na Den duchů do Perníkové chaloupky, kde se uskuteční podušičkový rej nadpřirozených bytostí.

Zábavný den v pohádkovém areálu u Perníkové chaloupky připravili provozovatelé Informačního centra děda Vševěda za pomoci agentury Karneval z Prahy, Muzea strašidel Pelhřimov, Muzea strašidel Plzeň a chrudimského divada „Ahoj“. Účast přislíbily i pohádkové bytosti z Kačenčiny říše.

Z doplňkového programu si můžete prohlédnout Muzeum perníku s perníkářskou dílnou Ježibaby, nebo si opéci buřtík na Ohništi pro 12 měsíčků. Připravena je pro vaše děti i loutková pohádka ve strašidelném hradě, kterou sehrají chrudimští loutkoherci.

Stravu pevnou i tekutou zajišťuje útulna U všech čertů, sladké dobroty budete moci ochutnat v Otesánkově světničce. Perníčky, suvenýry a tipy na další akce konané nejen v Perníkové chaloupce načerpáte v Informačním centru děda Vševěda.

Kontakt:

V Perníkové chaloupce č. p. 38

533 52 Ráby,

www.pernikova-chaloupka.cz

   
16.11.2009 - Doma - autor: Simona Škodáková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme